Kwiaty z Klocków Lego

Lego Creator kwiaty

✅ Firma Lego jak zwykle nie zawodzi oczekiwań swoich klientów z całego świata i oprócz wielu różnych imponujących zestawów przedstawiających zwierzęta, pojazdy czy budynki ma ona do zaoferowania coś również miłośnikom botaniki.
Brzmi ciekawie ❓
🌺 Owszem, dlatego wszystkich tych, którzy chcą przekonać się o czym mowa i czy kwiaty z klocków Lego mogą robić równie mocne wrażenie co te prawdziwe zapraszamy do lektury. A jak to jest za mało dla niektórych fanek to polecamy zajrzeć także do artykułu z zestawami Lego dla dziewcząt.

 

Lego Creator Expert Kwiaty

✅ Znajdujące się w serii Lego Creator Expert kwiaty to pozycja, której po prostu nie mogło zabraknąć w tym artykule. Ogromna oferta różnorodnych kwiatów z Lego robi naprawdę niesamowite wrażenie.
Każdy zestaw to idealny prezent dla miłośnika pięknych i kolorowych roślin. Kwiaty z Lego do złudzenia przypominają te prawdziwe i będą znakomitym pomysłem na ozdobę półki każdego pomieszczenia – niezależnie czy w domu czy miejscu pracy.
W tym wpisie postaramy się jak najlepiej przybliżyć wam zestawy zawierające naszym zdaniem najpiękniejsze i najciekawsze do złożenia kwiaty Lego Creator.

 

➡️ Pierwszym z nich będzie zestaw Lego Creator Expert przedstawiający wiernie i realistycznie odwzorowany model orchidei. Możliwość zbudowania tej pięknej rośliny i postawienia jej na półce lub parapecie to jeden z wielu aspektów tego zestawu, który powinien przekonać was do jego zakupu.

✅ Zestaw składa się ze szczegółowo odwzorowanych biało-różowych kwiatów i wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma u swojej podstawy pięć liści oraz dwa ruchome korzenie powietrzne, które nadają roślinie naprawdę realistyczny wygląd.
Niebieski żłobkowany wazon złożony z klocków Lego można wypełnić brązowymi elementami, przedstawiającymi podłoże z kory, w którym rzeczywiście rosną prawdziwe orchidee.

🌺 Orchideę można ustawić na różne sposoby, dowolnie przesuwając jej łodygi, kwiaty, korzenie oraz liście. Łodygi można też całkowicie przebudować, tworząc nowe układy kwiatów.
Wymiary tego pięknego kwiatu z Lego wynoszą ok. 39 cm wysokości, 30 cm szerokości i 24 cm głębokości i bez wątpienia robić będą ogromne wrażenie na każdym komu przyjdzie podziwiać ją na własne oczy.

☝️ Zestaw ten składa się z 608 klocków Lego, a jego cena katalogowa wynosi 249,99zł. Model Lego orchidei trafił na rynek w maju 2022 roku, a obecnie jego najniższa cena wynosi ok. 200zł.

Lego Creator Expert Kwiaty Orchidea

 

➡️ Kolejny zestaw i kolejne naprawdę piękne i realistyczne modele kwiatów. Tym razem przyszedł czas na Lego Creator Expert sukulenty o numerze katalogowym 10309. Ten pełen szczegółowych detali komplet składa się dziewięciu różnych roślin inspirowanych prawdziwymi, różnorodnymi sukulentami. Każdy sukulent znajduje się we własnej niewielkiej doniczce.
A gdybyśmy chcieli zarazić miłością do duńskich klocków najmłodszych to polecamy artykuł o Lego Duplo.

Zestaw pozwala na ułożenie kwiatów w dowolnie wybranym stylu. Możesz ustawić je obok siebie, by stworzyć z nich jedną wielką ozdobę, postawić je osobno albo w niewielkich grupach w domu, pokoju lub biurze. Zestaw będzie wspaniałym i wręcz idealnym prezentem dla każdego miłośnika roślin.

Modele inspirowane są prawdziwymi sukulentami, a każda roślina została starannie zaprojektowana na wzór prawdziwych kwiatów.
Na model składają się różnorodne, zachwycające kształty, tekstury i kolory, które nadają każdemu z nich charakteru i realistycznego wyglądu.

☝️ Zestaw ten nieco większy od poprzedniego składa się z 771 elementów, a jego cena katalogowa wynosi 249,99zł. Sukulenty z Lego trafiły do sprzedaży w maju 2022 roku, dokładnie tak samo jak poprzedni opisany przez nas zestaw Lego Creator Expert orchidea.

Lego Creator Expert Kwiaty Sukulenty

 

➡️ Ostatnim na dziś zestawem, który zdecydowaliśmy się wam przedstawić będzie zestaw o numerze katalogowym 10280 – Lego Creator Expert Bukiet kwiatowy.
Ten składający się z 756 elementów komplet, jak sama nazwa wskazuje, oferuje do złożenia kilka różnych kwiatów złożonych w jeden wielki i piękny bukiet.

W zestawie znaleźć można naprawdę realistycznie wyglądające modele Lego przedstawiające różnego rodzaju trawy oraz prawdziwe kwiaty, takie jak róże, lwie paszcze, maki, astry i stokrotki. Kwiaty wchodzące w skład zestawu mają łodygi o różnych długościach.
Przykładowo prosta łodyga lwiej paszczy ma aż 36 cm wysokości. Nie da się ukryć, że takie wymiary mogą robić niemałe wrażenie.

Większość kwiatów posiada ruchome płatki, które pozwalają w dowolny sposób zmieniać aranżacje bukietu. Łodygi można rozłożyć na części i złożyć ponownie w inny sposób, zmieniając długość i kształt kwiatów.
Wszystko według naszego uznania. To prawdziwa gratka dla kreatywnych konstruktorów i miłośników klocków Lego.

Lego Creator bukiet kwiatów zachwyca mnogością żywych kolorów i ciekawych kształtów. Wyobraźnia każdego wręcz rozkwitnie niczym kwiat, dzięki modyfikowalnym elementom tego zestawu.
Komplet ten pozwala nam dać upust naszej kreatywności. Płatki i liście można bowiem ustawić w dowolnej pozycji i dostosować długość ich łodyg, aby stworzyć piękny bukiet, który będzie znakomitą ozdobą każdego pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia.

🌺 To pierwszy bukiet kwiatów z Lego, jaki kiedykolwiek powstał. Zawiera on kwiaty o różnych kolorach i kształtach, które na pewno spodobają się nie tylko dorosłym fanom klocków Lego, ale i dzieciom.
Kwiaty wykonano z co najmniej 17 wyjątkowych elementów, takich jak realistyczne różnokolorowe płatki o wielu ciekawych kształtach. Dzięki nim ta niezwykła ozdoba z pewnością będzie przyciągać uwagę każdego i budzić ogromny podziw wśród naszych gości czy domowników.

☝️ Zestaw ten trafił na rynek w styczniu 2021 roku, a jego cena katalogowa wynosi 249,99zł. Obecnie jego najniższa cena rynkowa wynosi 184,99zł.
Trzeba przyznać, że to naprawdę niewielka cena za tak okazale prezentujący się zestaw, przedstawiający bukiet wielu pięknych i różnokolorowych kwiatów i innych roślin. A jakby nam było mało zestawów z serii Lego Creator to tutaj należy kliknąć, aby zapoznać się z szerszą ofertą tej serii.

Lego Creator Expert Kwiaty Bukiet Kwiatowy