Jakie Lego dla dziewczynek?

Seria Lego Friends to najbardziej typowa seria klocków Lego dedykowana dziewczynkom. 👧
I choć wśród ogromnej oferty wielu różnych zestawów znajdziemy te przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewczyn, to właśnie na tej dedykowanej najmłodszym przedstawicielkom płci pięknej skupimy się w dzisiejszym artykule. ❤️

 

 

Klocki Lego Friends

Lego Friends dla dziewczynek  to seria klocków Lego, która przenosi nasze pociechy w świat pięciu najlepszych przyjaciółek, mieszkających w HeartLake City. Olivia, Mia, Stephanie, Andrea i Emma zawsze trzymają się razem, mogą na siebie liczyć, a ich życie pełne jest niezwykłych przygód i zabawy.

➡️ Będące obiektem pożądania właściwie każdej fanki Lego Friends zestawy przedstawiają sceny z życia głównych bohaterek serii, odgrywające się na przedmieściach ich uroczego miasteczka. Lego Friends to nie tylko różnorodne i wielokolorowe zestawy klocków Lego, ale również serial animowany ⭐ wyprodukowany specjalnie na potrzeby tej serii.
Dobrze znana chyba każdej dziewczynce Lego Friends bajka wydana została dokładnie tak samo, jak cała seria klocków w 2012 roku i do dziś budzi ogromne zainteresowanie wśród tych najmłodszych, jak i nieco starszych dziewczynek.

✅ Podobnie jak każdy stworzony na potrzeby Lego Friends zestaw tak i animacja przedstawia historię piątki dziewczyn, które mimo ogromnej przyjaźni jaka je łączy tak naprawdę różnią się od siebie, a każda z nich przejawia zupełnie inne pasje i zainteresowania. Każdą bohaterkę serii Lego Friends wyróżnia inny zestaw cech charakteru, co sprawia, że każda dziewczynka może utożsamiać się z dowolnie wybraną przez siebie postacią według własnego uznania. ⭐
☝️ Właśnie to czyni serię Lego Friends tak wyjątkową na tle innych, mniej charakterystycznych zestawów.

 

 

Lego Friends domek

✅ Jednymi z najpopularniejszych zestawów z serii Lego Friends są bez wątpienia te zestawy, które oferują naszym pociechom budowę domków będących własnościami każdej z głównych bohaterek. Nic w tym dziwnego.
W końcu, która dziewczynka nigdy nie bawiła się w popularny dom i nie marzyła o tym, aby móc bawić się w niego nie tylko sama, ale i przy pomocy klocków ❓
⭐ Myślę, że niewiele jest takich przypadków, a popularność zestawów Lego Friends z domkami mówi sama za siebie. Oczywiście z innych serii Lego też są zestawy z domkami, ale te z tej wyjątkowej serii dla dziewczynek są hitem ❗️

 

➡️ Jednym z najbardziej rozchwytywanych zestawów z serii Lego Friends jest zestaw o numerze katalogowym 41703 Lego Friends Domek na Drzewie Przyjaźni. Ten, jak i wiele innych zestawów z tej serii zawierających domki na drzewie stał się prawdziwym hitem wśród dziewczynek.
Po ułożeniu zestawu dzieci będą mogły przekonać się jak wiele frajdy sprawia pomaganie innym.
W skład zestawu prócz figurek postaci z Lego Friends – w tym Mii i poruszającego się na wózku inwalidzkim Jacksona, wchodzą także figurka królika, winda, ul, imadło stolarskie oraz rower transportowy.

Lego Friends Domek Przyjaźni na Drzewie - Pobawmy się w Domku Na Drzewie!

✅ Na dzieciaki czeka mnóstwo nieograniczonej i twórczej zabawy, podczas której pobudzić będą one mogły swoją kreatywność, jak i wyobraźnię. Zestaw ten umożliwia najmłodszym fankom klocków Lego na przykład wybranie miodu z ula, zbudowanie domów dla ptaków przy użyciu imadła stolarskiego, obracanie turbiny wiatrowej w celu podniesienia windy, lub zabawę na dużej zjeżdżalni i huśtawce, dołączonych do całego zestawu.

☝️ Zestaw ten, składający się z aż 1114 elementów nie tylko pobudza wyobraźnię i kreatywność dzieci, ale także zapewnia im wiele godzin fantastycznej zabawy, podczas której mogą one poczuć się częścią grupy super przyjaciół znanych z serii Lego Friends.

 

➡️ Będąc przy temacie domków na drzewie z serii Lego Friends, o których wspomnieliśmy na samym początku, nie sposób nie wspomnieć o równie popularnym zestawie jakim jest Lego Friends domek na drzewie.
Ten zestaw o numerze katalogowym 41122 to naprawdę okazale prezentujący się zbiór klocków, przedstawiających domek na drzewie na kempingu ze ścianką wspinaczkową, przeszkodą w postaci obrotowego mostu, a także zjeżdżalnią i huśtawką z opony.
W skład zestawu wchodzą również mini laleczki Stephanie, Emmy i Joy oraz orzeł i lis.

✅ Zestaw ten posiada 3 poziomowy domek, obejmujący pokoje, wodospad, a także obrotowy most. W rozkładanej przestrzeni domku znajdują się otwierane okna, kuchnia z otwieraną szafką, sofa i schody prowadzące na otwierane poddasze z sypialniami.
Zestaw umożliwia nam jego rozłożenie i otwarcie dachu, aby można było bawić się również i w środku wielkiego domku na drzewie.
☝️ Jest to składający się z 726 elementów pakiet, zapewniający wiele atrakcji i budzący wiele pozytywnych emocji w jego dumnych i szczęśliwych posiadaczkach.

 

➡️ Kolejnym bardzo ciekawym i wartym uwagi zestawem z serii Lego Friends jest zestaw o numerze katalogowym 41679 Lego Friends leśny domek.
Jak sama nazwa wskazuje, jest to dom położony w lesie, w którym można miło spędzić czas wraz z jedną z głównych bohaterek – Mią oraz jej rodziną.

✅ Zestaw zapewnia sypialnię, toaletę oraz umywalkę, a na zewnątrz patio z kanapą i grillem. Oprócz tego możemy znaleźć także specjalną, osobną scenkę z rzeką i kajakiem, na której dzieci mogły będą dać popis swojej wyobraźni i kreatywności, wymyślając różne ciekawe przygody.
Jak w każdym zestawie z serii Lego Friends, tak i tym razem nie mogło zabraknąć akcesoriów takich jak ketchup i musztarda, hot dog, kajak z wiosłem i kamizelką ratunkową oraz aparat fotograficzny, za pomocą którego Mia będzie mogła robić zdjęcia dzikiej przyrody. ⭐

✅ Dzieci, które uwielbiają zabawę w dom czeka wiele godzin wspaniałej zabawy, w czasie której będą one mogły rozwijać swoją wyobraźnię. Wpływa na to mnóstwo detali, wchodzących w skład tego zestawu.
Domek ten w swojej ofercie posiada wiele ciekawych funkcji, które nie pozwolą dzieciom oderwać się od zabawy przez wiele godzin.

 

➡️ Jak już wspominaliśmy na samym początku tego artykułu, Lego Friends to seria, przedstawiająca losy i przygody pięciu przyjaciółek. Jak można się łatwo domyślić każda z dziewczyn posiada specjalnie dedykowany jej zestaw Lego. O
mówiliśmy już niektóre z zestawów związanych z Mią, więc przyszedł również czas na kolejną z wielkiej piątki i stworzony na potrzeby Lego Friends dom Andrei.

Lego Friends Domek Andrei - Odwiedźmy Andreę!

✅ Zestaw ten o numerze katalogowym 41449 przedstawia rodzinny Andrei, w skład którego oprócz figurek tytułowej Andrei i jej rodziny wchodzą przybory kuchenne, garażowe studio z muzycznymi akcesoriami oraz basen w kształcie serca umiejscowiony tuż obok domu.
Dom Andrei z Lego Friends oferuje nam wiele pomieszczeń do odkrycia. Dzieci mogą bowiem bawić się zarówno w sypialni Andrei, jak i uroczej domowej kuchni. ⭐
Warto również zwrócić uwagę na zamieszczone na dachu domu panele słoneczne oraz zdejmowane górne piętro domu, aby dzieci mogły łatwiej dostać się do środka modelu.

☝️ Dom Andrei wydany w 2021 roku posiada 802 elementy, a jego cena katalogowa wynosi 329,99zł.

 

➡️ Tak samo jak wszystkie poprzednie wymienione przez nas zestawy z serii Lego Friends tak i kolejny z nich, którym jest domek Emmy Lego Friends, zasługuje na to, aby poświęcić mu parę chwil.
Model domu kolejnej z przyjaciółek, mieszkających i przeżywających swoje przygody w HeartLake City, dokładnie tak samo jak poprzedni omawiany przez nas zestaw, przedstawia rodzinny dom jednej z bohaterek, tym razem jest to oczywiście dom Emmy z Lego Friends.

✅ Zestaw ten oprócz figurek Emmy i członków jej rodziny zawiera również modułowy dom z kuchnią, w której znajdują się otwierana lodówka, otwierana zmywarkę, zlew, szuflada, płyta kuchenna oraz stół wraz z trzema krzesłami. Oprócz tego w domu znajdują się także salon, w którym znaleźć możemy kanapę, stolik i telewizor z płaskim ekranem, łazienkę, sypialnię z łóżkiem, toaletką z lustrem i rozsuwanymi drzwiami balkonowymi.
Lego Friends dom Emmy posiada też pokój na poddaszu, taras na dachu, balkon i ogród, w którym znajdują się poletko z warzywami, ogród zen, działająca skrzynka pocztową i obrotowy ptasi domek.

☝️ Numer katalogowy tego modelu to 41095, a jego cena katalogowa wynosi 299,99zł.
Z całą pewnością jest to jeden z najlepszych zestawów godnych polecenia, należących do serii Lego Friends, który będzie idealnym prezentem dla każdej dziewczynki, będącej fanką Lego Friends i nie tylko. ⭐

 

 

Lego Friends baza ratownicza

➡️ Zestaw Baza Ratownicza od Lego Friends o numerze katalogowym 41424 to prawdopodobnie najbardziej wyjątkowy zestaw z całej serii stworzonej przez duńską firmę.
✅ Na jego wyjątkowy charakter składa się nie tylko świetny pomysł, jakim było umieszczenie bohaterek, znajdujących się w nim, w dżungli wraz z żyjącymi w niej zwierzętami, ale również przede wszystkim stworzenie tego zestawu we współpracy z grupą National Geographic Explorers i ku okazaniu jej wsparcia.

✅ Ten wyjątkowy zestaw z serii Lego Friends to gwarancja wielu długich godzin fenomenalnej zabawy i wielu pozytywnych emocji dla dosłownie każdej dziewczynki.
W jego skład wchodzą domek na drzewie, a także dwie figurki słoni i dwie figurki leniwców, które czekają na ratunek. Akcesoria dodane do zestawu, takie jak walkie-talkie, komplet sprzętu ratunkowego i automatyczny dron to bardzo ciekawe dodatki, które urozmaicą zabawę każdej miłośniczki i miłośnika dzikich zwierząt. ⭐
☝️ W zestawie wraz ze stacją ratunkową znajduje się klinika dla zwierząt i wieża obserwacyjna, które łączy z e sobą mostek linowy.

✅ Domek na drzewie ma ok. 28 cm wysokości i 31 cm szerokościbędzie zatem prawdziwą ozdobą kolekcji dla każdego miłośnika klocków Lego.
☝️ Zestaw do sprzedaży wypuszczony został w 2020 roku, składa się z 648 elementów, a jego cena katalogowa to 379,99zł.

 

➡️ Jedną z wielu wyjątkowych cech serii Lego Friends jest m.in. fakt, iż zestawy będące jej częścią również posiadają swoje „serie”. Tak jak w przypadku zestawów Lego Friends z domkami na drzewie, tak i baza ratownicza Lego Friends posiada więcej niż jeden zestaw.
Zestaw Lego Friends baza ratownicza 41038 to nieco starszy niż wcześniej omówiony przez nas model, jednak z całą pewnością dokładnie tak samo ekscytujący. ⭐
✅ W zestawie z 2020 roku trzy bohaterki serii wraz z pomocą słoni musiały uratować zagrożone leniwce. Tym razem to pandy znalazły się w tarapatach, a zadaniem bawiących się dzieci będzie, aby wraz z Andreą i Stephanie jak najszybciej je uratować.

Wraz z wyżej wspomnianymi przyjaciółkami i pandą w tym komplecie znajdują się także figurki małpki, papugi i kameleona.
To prawdziwa gratka dla wszystkich dzieci, kochających zwierzęta
. Prócz figurek zestaw oferuje nam oczywiście bazę ratowniczą z częścią mieszkalną wraz z wieżą obserwacyjną, które połączone są wciągarką z liną. ⭐
✅ Dodatkowo model bazy ratowniczej posiada zjeżdzalnię. Część mieszkalna bazy dysponuje obracającym się wiatrakiem, kuchnią ze zlewem i otwieranym piekarnikiem, jadalnią ze stołem i stołkami, sypialnią z 2 łóżkami, stolikiem i lampką, a także panelami słonecznymi na dachu.
☝️ Wśród wszystkich akcesoriów w zestawie pojawiają się również chatka kąpielowa dla zwierząt i mobilna stacja medyczna.

Któż nie chciałby, aby tak okazały i oferujący tak wiele różnych funkcji zestaw zawitał na jego półce ❓
Jesteśmy pewni, że model ten byłby kapitalnym urozmaiceniem każdej kolekcji zarówno dla małych dziewczynek, jak i nieco starszych dziewczyn. ✅

Z zapierającej dech w piersiach dżungli, oferującej nam wiele przygód i niebezpieczeństw przyszedł czas przenieść się wprost na słoneczną plażę.

 


➡️ Zestaw Lego Friends Domek na plaży o numerze katalogowym 41428, bo o nim mowa, zabierze nasze pociechy w wir letnich przygód. Dzieci mogą m.in. bawić się w przygotowanie pysznego hamburgera w kuchni czy pływanie na desce surfingowej bądź na rowerku wodnym.
A to tylko kilka propozycji z wielu różnych sposobów na zabawę, którą ograniczać może jedynie tylko i wyłącznie wyobraźnia fanek serii Lego Friends. ⭐

Lego Friends Domek na Plaży - Zróbmy Imprezę na Plaży!

✅ W domku na plaży z Lego Friends znaleźć można całą masę wielu fantastycznych detali takich jak odchylany dach, który odsłania taras ze stanowiskiem DJ-a i głośnikami, światłami oraz klawiaturą.
☝️ Domek na plaży składający się z 444 elementów ma ok. 17 cm wysokości i 21 cm szerokości, co sprawia, że bez dwóch zdań znakomicie będzie prezentował się na każdej półce. Mało tego, przyniesie dzieciom również wiele frajdy, a to przecież najważniejsze.

 

 

➡️ Kolejny zestaw to kolejne letnie wyzwania i przygody w serii Lego Friends. Tym razem pod przysłowiową lupę bierzemy zestaw Lego Friends Park wodny 41720, który zachwyci wszystkie dzieci, lubiące letnią zabawę i letni klimat.
Zestaw zawiera całą masę realistycznych elementów do odkrycia, w tym dwie zjeżdżalnie, ośmiornicę tryskającą wodą, wodospadowy prysznic i grotę z akwarium.
Tuż obok basenu znajduje się urocza przebieralnia z prysznicem i toaletą dla bohaterek Lego Friends.

⭐ Model ten umożliwia dzieciom interaktywne budowanie przy pomocy specjalnie dedykowanej aplikacji dostępnej na smartfony i tablety. W aplikacji tej dzieci mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję tego niezwykle kreatywnego pakietu podczas jego budowania.
Jesteśmy przekonani, ze względu na ten i wiele innych nowoczesnych i nowatorskich aspektów i funkcji tego zestawu każde dziecko będzie bardzo zadowolone, a wrażenia z zabawy pozostaną w jego pamięci na bardzo długo.
☝️ To kolejny zestaw z serii Lego Friends na jaki warto zwrócić uwagę.

 

 

Lego Friends szpital

✅ Jak w każdym normalnym mieście, tak i w Heartlake City nie mogło zabraknąć szpitala, w którym jego obywatele mogliby szukać pomocy i leczyć się. Będący częścią serii Lego Friends Szpital w Heartlake posiada aż dwa zestawy dedykowane właśnie temu jednemu z najważniejszych miejsc w miasteczku.

 

➡️ Pierwszy z nich – Lego Friends szpital o numerze katalogowym 41318 wydany w 2017 roku i składający się z 871 elementów to rozbudowany zestaw oferujący dzieciom model trzykondygnacyjnego szpitala po brzegi wypełnionego niezbędnym sprzętem medycznym do pomagania pacjentom.

Zestaw Lego Friends szpital w Heartlake prócz modelu szpitala posiada również m.in. helikopter z noszami, ambulans z noszami na kółkach, wózek inwalidzki oraz wózek dziecięcy.
⭐ Sam szpital ma poczekalnię z przesuwanymi drzwiami, wejście na oddział ratunkowy z obrotowymi drzwiami, pracownię rentgenowską, żłobek z kołyską, gabinet z łóżkiem, ciśnieniomierzem i mikroskopem, a także specjalne lądowisko dla helikoptera ratunkowego.
Zestaw ten może być budowany i przebudowywany na wiele różnych sposobów. Oznacza to, że jedynym ograniczeniem w trakcie zabawy nim wydają się być wyobraźnia i kreatywność naszego dziecka. Komplet ten to gwarancja wielu godzin niezapomnianej zabawy, podczas której dzieci mogą wymyślać swoje własne historyjki, w których udział wezmą bohaterowie serii Lego Friends.
☝️ Cena katalogowa tego zestawu wynosi 399,99zł.

 

➡️ Drugi ze wspomnianych przez nas modeli Lego Friends szpital w Heartlake o numerze katalogowym 41394 to równie świetny pomysł na prezent dla naszych pociech.
Ten nieco mniejszy od swojego poprzednika komplet klocków Lego z całą pewnością dostarczy dzieciom dokładnie tyle samo frajdy i sprawi, że te nie będą mogły oderwać się od niego przez wiele godzin spędzonych na kapitalnej zabawie.

✅ Maluchom spodoba się odgrywanie autentycznych scenariuszy w szpitalnej poczekalni, gabinecie zabiegowym, na sali pooperacyjnej oraz w magazynach i ogrodzie urządzonym na dachu, a całość urozmaicą dodane do zestawu akcesoria takie jak na przykład aparat rentgenowski i mikroskop. ⭐
W pakiecie znaleźć możemy oczywiście także trzy mini laleczki postaci z serii Lego Friends.

Lego Friends Szpital w Heartlake - Pomórzmy Komuś

 

✅ Klocki Lego Friends szpital zapewniają naszym dzieciom nie tylko świetną zabawę, ale również wpływają na rozwój ich wyobraźni i kreatywności, które pobudza możliwość wymyślania swoich własnych historii, mających miejsce w murach szpitala w Heartlake City oraz przebudowywania zestawu w dowolny wybrany przez dziecko sposób. ⭐
☝️ Cena katalogowa tego zestawu to 269,99zł – naszym zdaniem jest to model warty swojej ceny.
Jeśli dzieci zechcą, mogą także rozbudować miasto Heartlake, tak jak im się podoba. Mogą to zrobić dzięki zestawą z innych serii Lego.

 

 

Lego Friends hotel

✅ Heartlake City to nie tylko miejsce, w którym czeka nas mnóstwo atrakcji i przygód. Jak w każdym mieście, tak i tutaj znaleźć można sferę wypoczynku i relaksu. Idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu dla wszystkich postaci będzie nic innego jak słynny w Lego Friends Grand Hotel w Heartlake.

 

➡️ Oczywiście nie mogło obejść się bez zestawu z serii Lego Friends dedykowanego właśnie temu obiektowi. Zestaw o numerze katalogowym 41101 składa się z aż 1552 elementów i posiada aż pięć mini figurek.

☝️ Ten dwupiętrowy hotel w swej ofercie posiada m.in. hol, recepcję, kawiarnię, lokal jazzowy, dwie sypialnie, basen na dachu, działającą windę oraz ogródek restauracyjny.  
✅ W holu znajdują się drzwi obrotowe, recepcja z komputerem, kawiarnia i lokal jazzowy ze sceną, na której znajdziemy instrumenty muzyczne takie jak fortepian i saksofon, a także mikrofon. Basen znajdujący się na dachu wyposażony jest w barek z sokami owocowymi, leżak, parasol i stanowisko didżejskie.
Modularna konstrukcja modelu pozwala przebudowywać nam zestaw według własnego uznania, co czyni go jeszcze bardziej spektakularnym.

✅ Bez dwóch zdań jest to jeden z najbardziej niesamowitych i najciekawszych zestawów klocków Lego z całej serii Lego Friends. Dzieci mające okazje zanurzyć się w możliwościach, jakie oferuje im ten zestaw czeka niezwykła zabawa.
☝️ Cena katalogowa tego ogromnego, robiącego na dzieciach niesamowite wrażenie pakietu wynosi 599,99zł, a jego wymiary to ponad 30 cm wysokości, 32 cm szerokości i 17 cm głębokości.

 

➡️ Drugim zestawem przedstawiającym model popularnego hotelu znajdującego się w Heartlake City hotelu jest zestaw Lego Friends hotel o numerze katalogowym 41684Wielki Hotel w mieście Heartlake.
Pakiet ten jest niewiele mniejszy od poprzednika, ponieważ składa się z równie zawrotnej liczby 1308 elementów. Jest równie okazały i robi równie ogromne wrażenie co wcześniej omawiany przez nas zestaw, przedstawiający ten hotel.

✅ Wielki Hotel w mieście Heartlake w odróżnieniu od poprzednika posiada nie dwa, a aż trzy piętra i składa się z wielu różnych detali. Absolutnie każde dziecko będzie zachwycone możliwościami, jakie oferuje ten zestaw.
W hotelu znajdują się bar z pianinem, recepcja, pokoje z łazienką, jadalnia na zewnątrz, a także spa i penthouse, czyli miejsca, w których nasze postacie mogą się odprężyć i zrelaksować.
W końcu nie ma nic lepszego do takiego rodzaju wypoczynku jak właśnie tak luksusowe lokale, prawda ❓

Lego Friends Wielki Hotel w Mieście Heartlake - Przyjmijmy Gości w Hotelu

✅ Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość tego zestawu nie sposób nie wspomnieć o funkcji modelu, która pozwala naszym pociechom na zmianę dekoracji i tła hotelu w zależności od pory roku. Można więc powiedzieć, że zestaw zmienia się wraz ze zmianą pór roku.
Zimą może być ozdobiony świecami i śnieżkami, latem kwiatami i lodami, a jesienią złotymi liśćmi i dynami, które również dołączone są do całego pakietu.
Ten i wiele innych elementów, jakie oferuje nam Lego Friends Grand Hotel dodaje mu realizmu, co tylko i wyłącznie potęguje niesamowite wrażenia z zabawy nim.
☝️ Cena katalogowa tego wydanego w 2021 roku zestawu to 469,99zł co jak na tak niezwykły zestaw jest zaskakująco niewielką ceną. Jesteśmy przekonani, że warto jest poświęcić na niego nieco ze swojego budżetu. W końcu czego nie robi się dla naszych dzieci, czyż nie?

 

➡️ Wśród mieszkańców Heartlake City nie mogło zabraknąć również wielu różnorodnych zwierząt, które od zawsze były jego nieodłączną częścią. Nic więc dziwnego, że i one doczekały się swojego własnego miejsca, w którym mogą zaczerpnąć choć trochę relaksu i odpocząć.
Zestaw Lego Friends hotel dla zwierząt o numerze katalogowym 41718 to pełen niezwykle dopracowanych detali i elementów model luksusowego kompleksu dla czworonogów.⭐

✅ W środku hotelu można nauczyć swojego zwierzaka nowych sztuczek, przeprowadzić go przez tor przeszkód albo nauczyć jazdy na deskorolce.
☝️ Cały zestaw urozmaicają dwie kolorowe zjeżdżalnie, znajdujące się po bokach budynku. W komplecie znajdziemy również mini figurki zwierzątek i wiele innych ciekawych elementów.

Interaktywna, cyfrowa instrukcja dostępna w bezpłatnej aplikacji mobilnej pozwala dzieciom powiększać, obracać i wyświetlać model w specjalnym trybie podglądu, co przyczynia się do zarówno ułatwienia, jak i uatrakcyjnienia rozrywki związanej z budową zestawu. Jedno jest pewne – na wasze dzieci czeka wiele godzin fenomenalnej zabawy.

 

 

Lego friends salon fryzjerski

Czymże byłoby miasto bez miejsca, w którym można zadbać o swój wygląd ❓
Salony fryzjerskie to jedne z najbardziej popularnych lokali w każdym mieście. Taka kolej rzeczy nie ominęła również i uroczego miasteczka, jakim jest Heartlake City z serii Lego Friends.

 

➡️ Mowa oczywiście o zestawie Lego Friends salon fryzjerski w Heartlake 41391. Niezwykle szczegółowe i dopracowane stanowiska fryzjerskie, których nie mogło zabraknąć w tym zestawie to jedna z wielu rzeczy, które sprawiają, że warto jest zwrócić na niego szczególną uwagę.

Lego Friends Salon Fryzjerski w Heartlake - Jaką Fryzurę Zrobić?

✅ Dodawana do całego zestawu Lego Friends salon fryzjerski instrukcja cyfrowa pozwala dzieciom przy pomocy aplikacji mobilnej Lego Life na użycie funkcji Instructions Plus, aby wyświetlić podgląd modelu, powiększać go, obracać i tym samym zwiększyć wrażenia związane ze składaniem całego zestawu.
Cały pakiet uzupełniają przeróżne akcesoria fryzjerskie takie jak umywalka do mycia włosów, szczotki i peruki, które idealnie oddają klimat prawdziwego salonu fryzjerskiego. ⭐

Klocki Lego Friends salon fryzjerski pozwalają także na zmianę fryzur figurek, które znalazły się w zestawie – bez takiej funkcji ciężko byłoby wyobrazić sobie salon fryzjerski.
☝️ Fakt ten sprawia, że zestaw wydaje się być dużo bardziej realistyczny niż można byłoby się spodziewać. Stosunkowo niska cena katalogowa – 89,99zł, dbałość o każdy szczegół i znakomita jakość wykonania tego modelu sprawiają, że tym bardziej warto zwrócić na ten zestaw uwagę i dać mu szansę.

 

 

Lego Friends wesołe miasteczko

⭐Jesteśmy przekonani, że każdy z nas w dzieciństwie marzył o odwiedzeniu wesołego miasteczka, oferującego całe mnóstwo przeróżnych atrakcji. Dzieci wręcz kochają tego typu miejsca.

 

➡️ Dlatego właśnie jesteśmy pewni, że Lego Friends Magiczne Wesołe miasteczko z kolejką górską o numerze katalogowym 41685 będzie idealnym prezentem dla dosłownie każdego dziecka, zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych.
☝️ Zestaw ten wypuszczony do sprzedaży w 2021 składa się z 974 elementów i bez dwóch zdań sprawi naszym pociechom wiele radości.

✅Niezwykle realistyczne detale, jakie możemy znaleźć w zestawie Lego Friends Wesołe miasteczko to jeden z wielu wspaniałych aspektów, jakie oferuje nam ten pakiet. Głównym i centralnym elementem tego modelu jest materiałowy namiot cyrkowy, w którym dzieci mogą prowadzić pokazy magii dla zebranej na trybunach publiczności.
Klocki Lego Friends wesołe miasteczko pozwalają również sprawić, że mini fugrka z serii Lego Friends będąca częścią zestawu zniknie. Wszystko za sprawą specjalnej skrzynki ze sprytną, ukrytą funkcją, która z całą pewnością zaskoczy nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Lego Friends Wesołe Miasteczko - Chodźmy na Diabelski Młyn

Lego Friends wesołe miasteczko pełne jest niezwykle realistycznych detali i mnóstwa niesamowitych cech zestawu. Jednym z nich jest m.in. fakt, iż po zgaszeniu światła klocki świecą w ciemności. To bardzo rzadko spotykana funkcja wśród wielu różnych zestawów klocków Lego.
☝️ Właśnie to czyni ten model tak bardzo wyjątkowym. Istotnym elementem całej kolekcji jest również dodawana do zestawów Lego Friends wesołe miasteczko instrukcja. Cena katalogowa tego zestawu wynosi 469,99zł.

 

 

Lego friends kawiarnia

Kawiarnia to wspaniałe miejsce. Można w niej spotkać się ze znajomymi, można popracować w niej w samotności czy poczytać swoją ulubioną książkę. Wszystko to oczywiście w klimacie pysznej kawy i ciasta.
Tak niesamowitego miejsca również nie mogło zabraknąć w całej serii Lego Friends. Z uwagi na niezastąpiony charakter każdej kawiarni absolutnie nie powinien dziwić nikogo fakt, iż te znajdujące się w Heartlake doczekały się kilku specjalnie dedykowanych im zestawom.
Jakby małe miłośniczki klocków nie miały dość specjalnych zestawój, warto zapoznać się jeszcze z paczkami klocków związanymi z ulubionymi bajkmi dziewczynek.⭐

 

➡️ Pierwszy i najnowszy z nich wydany w 2022 roku zestaw o numerze katalogowym 41699Lego Friends kawiarnia przy schronisku składa się z 292 elementów i mimo swej prostoty zapewnia mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń związanych z zabawą nim.
Wszystko za sprawą wyjątkowego charakteru, jaki nadaje mu schronisko dla zwierząt połączone właśnie z kawiarnią. W komplecie znajdziemy kawiarnię ze stolikami na zewnątrz i przytulną recepcją oraz plac zabaw, na którym zwierzęta mogą pobawić się wraz z postaciami z serii Lego Friends.

✅ Za pomocą aplikacji mobilnej Lego dzieci mogą powiększać, obracać i wizualizować powstający model w specjalnym trybie podglądu, co znacznie ułatwia cały proces składania zestawu i uatrakcyjnia go.
ak nowatorska i nowoczesna dodana do zestawu Lego Friends kawiarnia instrukcja to kolejny z wielu pozytywnych aspektów całej serii. Jest to idealny zestaw dla wszystkich dzieci przejawiających miłość i pasję do zwierząt oraz tych, które uwielbiają rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię. ⭐

 

➡️ Kolejnym zestawem, skupiającym swoją uwagę na kawiarni jest zestaw Lego Friends Ekologiczna kawiarnia w Heartlake City o numerze katalogowym 41444. Ten wydany w 2021 roku i składający się z 314 klocków pakiet to kolejny równie ciekawy i charakterystyczny zestaw całej serii.
✅ Składa się na to m.in. cały zestaw akcesoriów, poruszających wyobraźnię dziecka, takich jak na przykład piekarnik, blender, ekspres do kawy, półka na kanapki i wiele innych elementów, które sprawiają, że model ten wydaje się jeszcze bardziej realistyczny. Zestaw z kafejką i kuchnią pełen jest świetnie przemyślanych detali, które ucieszą dzieci, chcące chronić środowisko. ⭐
Lego Friends ekologiczna kawiarnia to wręcz idealne uzupełnienie kolekcji zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

 

Jak wspomnieliśmy na samym początku, spotkanie z przyjaciółmi to jedna z wielu różnych cech każdej kawiarni. Proszę sobie jednak wyobrazić spotkanie z najbliższymi w kawiarni w paryskim stylu, znajdującej się w samym środku pięknego, malowniczego parku.
➡️ Tym właśnie jest zestaw Lego Friends Parkowa kawiarnia 41426. Ten niezwykle kreatywny i stworzony ze szczególną dbałością o detale zestaw to obowiązkowa pozycja na liście każdej kolekcjonerki i kolekcjonera zestawów z serii Lego Friends.
✅ W skład pakietu wchodzą budynek kawiarni z kuchnią, w której znajdują się gofrownica i blender oraz mnóstwo kawiarnianych akcesoriów, a także figurki dwóch z piątki głównych bohaterek serii – Mii i Stephanie.

Podobnie jak inne zestawy z serii Lego Friends tak i w przypadku tego w komplecie znaleźć możemy instrukcję napisaną w taki sposób, aby najmłodsi fani serii nie mieli absolutnie żadnych problemów z budową zestawu parkowa kawiarnia Lego Friends.

 

➡️ Cała seria Lego Friends jak sama nazwa wskazuje opiera się na wątku przyjaźni – w tym wypadku piątki dziewczyn. Spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi można jednak na wiele różnych sposobów i w różnych miejscach, nie tylko w kawiarni.
Tym razem chcielibyśmy przedstawić wam zatem kolejny zestaw z tej serii skupiający się wokół przyjaźni. Zestaw Lego Friends autobus przyjaźni, bo o nim mowa, to składający się z 778 elementów pakiet, który przyniesie waszym pociechom mnóstwo radości i zabawy.

Lego Friends Autobus Przyjaźni - Pojedźmy na Wycieczkę

✅ Zestaw ten to połączenie prawdziwego dobrze znanego londyńskiego autobusu z domkiem dla lalek, czyli tym, co dziewczynki kochają najbardziej. Model posiada wiele funkcji, które pozwalają dzieciom poznawać wszystko, co wiąże się z ekscytującą wyprawą samochodową.
W tym chociażby naprawianie i tuningowanie pojazdu, obserwowanie gwiazd, wypatrywanie dzikich zwierząt, a nawet zjeżdżanie po zjeżdżalni czy relaksowanie się w basenie.
I to wszystko w jednym zestawie. Górne piętro autobusu bardzo łatwo przesunąć, aby umożliwić sobie dostanie się do pomieszczeń znajdujących się poniżej. Zestaw posiada również w swej ofercie wiele różnych akcesoriów, które z pewnością przysporzą dzieciom wiele godzin świetnej i kreatywnej zabawy. ⭐

☝️ Zestaw Lego Friends autobus przyjaźni trafił do sprzedaży w 2020 roku. Jego numer katalogowy to 41395, a cena wynosi 329,99zł.

 

 

Lego Friends zwierzęta

✅ Nieco wcześniej wspomnieliśmy o tym, że seria Lego Friends to nie tylko wiele ciekawych postaci, ale także całe mnóstwo różnych zwierząt, które urozmaicają wiele zestawów z tej serii. Wydaje nam się, że tym czworonożnym przyjaciołom również warto poświęcić trochę czasu.
Jak mogliście już przeczytać w tym artykule zwierzęta przewijają się właściwie w każdym zestawie Lego Friends. Mówiliśmy już o kawiarni połączonej ze schroniskiem dla zwierząt, hotelu dla czworonogów oraz bazach ratowniczych, w których nasze pociechy mogą uratować zwierzęta, znajdujące się w niebezpieczeństwie. ⭐

 

⭐ Nadszedł czas na zwierzęta, o których jeszcze do tej pory nie wspominaliśmy. Znajdujące się w świecie Lego Friends konie to tak samo, jak i w rzeczywistości szlachetne stworzenia, którym również zadedykowano kilka zestawów.
➡️ Jednym z nich jest Lego Friends stajnia ze źrebakami Mii o numerze katalogowym 41361. Zestaw oprócz figurek Mii oraz jej dwóch malutkich źrebaków zawiera również łatwą do zbudowania zabawkową stajnię, traktor, domek dla królika i zagrodę dla źrebaków oraz całe mnóstwo akcesoriów, niezbędnych do opieki nad zwierzętami.

 

➡️Kolejnymi wartymi uwagi zestawami zawierającymi konie z Lego Friends są zestawy o numerach katalogowych 41057wystawa koni w Heartlake, składający się z 355 elementów, 41125przyczepa lecznicza dla koni, którego cena katalogowa wynosi 179,99zł oraz 41722przyczepa na wystawę koni, który z całej wymienionej trójki jest zdecydowanie największy.

Lego Friends Wystawa Koni - Pokażmy Nasze Wierzchowce!

☝️ Posiada 989 klocków, które zamienić można na pakiet niezapomnianych wrażeń związanych ze świetną zabawą połączoną z rozwojem wyobraźni i kreatywności naszych pociech. Zestaw ten jest również najnowszy – trafił na rynek w 2022 roku, a jego cena katalogowa to 469,99zł.

 

 

Lego friends postacie

☝️ Na samym początku tego artykułu wspominaliśmy o tym, że seria Lego Friends to przygody piątki najlepszych przyjaciółek, zamieszkujących w uroczym miasteczku Heartlake City wraz ze swoimi rodzinami i resztą przyjaciół.
Nadszedł jednak czas, aby bohaterki całej serii poznać nieco bliżej i przybliżyć sobie ich sylwetki.

❤️ Zacznijmy więc od Olivii - brunetki o brązowych oczach, niezwykle inteligentnej i uwielbiającej uczyć się i rozwijać. Olivia z Lego Friends swój wolny czas spędza razem z najlepszymi przyjaciółkami w swoim ukochanym domku na drzewie.

❤️ Druga z piątki przyjaciółek - Emma z Lego Friends to dziewczyna o długich czarnych włosach. Jest prawdziwą miłośniczką mody, uwielbia ubierać się zgodnie z panującymi trendami. Ćwiczy karate, a ciągłe eksperymentowanie z wystrojem wnętrza jej własnego pokoju to coś, co przynosi jej mnóstwo frajdy.

❤️ Dobrze znana wszystkim fankom i fanom serii Lego Friends Mia jest niesamowicie sympatyczną i wrażliwą czerwonowłosą dziewczyna, która kocha zwierzęta, w szczególności konie. To właśnie im poświęca większość swojego wolnego czasu. Mia jest także właścicielką szczeniaczka i konia o imieniu Bella.

❤️ Kolejną postacią z fantastycznej piątki jest blondynka o niebieskich oczach i typowo dziewczęcej urodzie. Stephanie z Lego Friends, bo właśnie o niej mowa, lubi imprezy oraz doskonale sprawdza się w roli ich organizatorki. Jest również nieprześcignioną mistrzynią w pieczeniu babeczek.

❤️ Ostatnim elementem układanki całej serii Lego Friends jest Andrea. Andrea z Lego Friends to czarnoskóra dziewczyna z kręconymi czarnymi włosami, uwielbiająca śpiewać, tańczyć i mająca ogromny talent do aktorstwa. Jest bardzo żywiołowa i ambitna - zawsze dąży do wyznaczonych sobie celów.

Przyjaciółki Lego Friends - Mia, Oliwia, Emma, Stephanie i Andrea

✅ Niesamowitą i dość charakterystyczną cechą w całej serii jest fakt iż w Lego Friends wszystkie postacie prezentują zupełnie inny zestaw cech charakteru, zainteresowań i upodobań.
Fakt ten sprawia, że każda dziewczynka może według własnego uznania wybrać swoją ulubioną postać i utożsamiać się z nią. Ten i wiele innych opisanych przez nas w tym materiale aspektów serii Lego Friends sprawiają, że jest to niezwykła seria klocków Lego, która przyciąga zarówno dziewczynki, którym jest ona dedykowana, ale i chłopców, którzy bez wątpienia także mogą wśród wielu różnorodnych zestawów z tej serii znaleźć coś dla siebie.
⭐ Właśnie ta różnorodność i umiejętność trafiania do absolutnie każdej grupy zdecydowanie wyróżnia klocki Lego na tle innych zabawek dla dzieci. Można powiedzieć, że seria Lego Friends, mimo iż przeznaczona dla dziewczynek, jest serią odpowiednią dla każdego. Niezależnie od płci i wieku.
 

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Co można zbudować z Lego Friends?

Zestawy z serii Lego Friends są bardzo różnorodne i można znaleźć w nich wiele ciekawych rozwiązań oraz pomysłów. Można zbudować z nich szpital, szkołę, kawiarnię, stajnię dla koni, hotel, domek na drzewie i wiele innych niesamowitych modeli według własnego uznania.

Ile kosztuje Lego Friends?

Ceny klocków Lego Friends tak samo jak wszystkich innych zestawów Lego są bardzo zróżnicowane. Ich ceny katalogowe mieszczą się w przedziale od 29,99zł do 599,99zł.

Czy Lego Friends pasuje do Lego Classic?

Tak, wszystkie zestawy i serie klocków Lego pasują do siebie nawzajem.

Jak się nazywają dziewczyny z Lego Friends?

Olivia, Emma, Mia, Stephanie i Andrea.

Jak zrobić domek z klocków Lego Friends?

Do każdego zestawu z serii Lego Friends dołączona jest specjalnie przygotowana instrukcja, która krok po kroku dokładnie pokazuje w jaki sposób budować poszczególne modele.

Jakie są zestawy Lego Friends?

W ofercie serii Lego Friends znaleźć można mnóstwo różnorodnych zestawów, które z pewnością spodobają się każdemu dziecku. W zależności od zainteresowań i potrzeb dziecka znaleźć można zestawy, które z łatwością będzie można dopasować pod to co nasza pociecha lubi i czego pragnie najbardziej.

Lego Friends od jakiego wieku?

Zestawy z serii Lego Friends przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia.