Lego Creator

Seria Lego Creator to seria klocków Lego, która idealnie sprawdzi się jako prezent dla każdego miłośnika duńskiej firmy. Bez względu na płeć, wiek czy zainteresowania, zestawy z tej serii to prawdziwa gratka dla każdego, kogo fascynuje stawianie pokaźnych i nieco bardziej  skomplikowanych konstrukcji.
➡️ Wśród ogromnej oferty wielu różnorodnych zestawów znaleźć możemy również różne podserie Lego Creator, jak na przykład Lego Creator Expert przeznaczone głównie dla starszych i bardziej doświadczonych konstruktorów czy Lego Creator 3 w 1, które umożliwiają budowę aż 3 różnych zestawów z jednego kompletu. Klocki Lego Creator umożliwiają budowę wielu różnych konstrukcji bez względu na tematykę. Fakt ten sprawia, że wśród pokaźnej oferty zestawów z tej serii, każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno chłopcy, dziewczynki, a nawet dorośli ❗️

Z klocków Lego Creator zbudować można m.in. ⭐ modele samochodów, zwierząt, kwiatów, a także wielu różnych budynków ⭐ (od zwyczajnych obiektów takich jak na przykład księgarnia lub kino do pokaźnych i robiących ogromne wrażenie najsłynniejszych budowli historycznych czy stadionów drużyn piłkarskich znanych na całym świecie).

 

 

Lego Creator Expert

✅ Jedną z dwóch podserii klocków Lego Creator, jak wspomnieliśmy wcześniej, jest seria Lego Creator Expert. Budowa zestawów z tej serii jest dużo bardziej skomplikowana i wymagająca niż zazwyczaj. Jak sama nazwa wskazuje zestawy te przeznaczone są głównie dla starszych i bardziej doświadczonych konstruktorów, którzy uwielbiają konstrukcyjne wyzwania.
✅ Seria Lego Expert Creator umożliwia budowę modeli samochodów, budynków, a także różnych maszyn, roślin i wielu innych ciekawych konstrukcji w sam raz dla dorosłych. W 2020 roku firma Lego ogłosiła wycofanie ze sprzedaży serii Creator Expert Lego i zastąpienie jej Lego 18+, aby ułatwić dorosłym proces poszukiwań i zakupu zestawów Lego przeznaczonych właśnie dla nich.
W czerwcu 2022 roku Lego ogłosiło, iż marka Expert Lego Creator przebranżowana  zostanie na Lego Icons. Motyw klasycznego czarnego pudełka charakterystyczny dla serii Lego Creator Expert zostanie jednak zachowany. ⭐

Wiecie już czym jest seria Lego Creator Expert i jakie konstrukcje można z niej stworzyć. Teraz nadszedł więc czas na zaprezentowanie wam kilku wybranych przez nas przykładowych zestawów z tej serii.

 

➡️ Pierwszym zestawem, nad jakim postanowiliśmy się dziś pochylić będzie zestaw Lego Creator Expert Księgarnia o numerze katalogowym 10270. Ten liczący 2504 elementy zestaw to prawdziwa gratka dla każdego kolekcjonera i konstruktora klocków Lego.
Model tej trzypiętrowej księgarni wraz z przyległą modułową kamienicą obfituje w naprawdę ciekawe rozwiązania i zaskakujące detale, takie jak okno wystawowe, regały z książkami, kącik do czytania czy pomieszczenia mieszkalne w kamienicy, będącej częścią tego kompletu.
W pakiecie znajduje się także pięć minifigurek, które tchną życie w ten zestaw.

Model księgarni do zbudowania ma 29 cm wysokości, 25 cm szerokości i 25 cm głębokości, co czyni go naprawdę imponującym dodatkiem do każdej istniejącej już kolekcji lub zapoczątkowaniem całkowicie nowego zbioru.
Zestaw ten można również łączyć wraz z innymi modelami tej serii, aby stworzyć swoje własne mini miasteczko i inscenizować różne wydarzenia z życia ulicznego.

☝️ Cena katalogowa tego wydanego w 2020 roku zestawu wynosi 949,99zł.
Niesamowita dbałość o detale, różne rzadko spotykane dotąd funkcje i możliwość łączenia go z pozostałymi zestawami z serii Lego Creator Expert to cechy, które bez wątpienia sprawią, że będzie on idealnym uzupełnieniem każdej kolekcji klocków Lego, a satysfakcja wynikająca z jego ułożenia będzie wręcz nie do opisania.

⭐ Ten, jak i wiele innych zestawów z serii Lego Creator Expert przedstawiających wyjątkowy zbiór zaawansowanych, łączących się z sobą modeli o realistycznej konstrukcji, pochodzących z różnych stron świata to prawdziwa gwarancja dobrej zabawy i radości płynących z procesu jego układania.

Lego Creator Księgarnia

 

➡️ Kolejnym i zdecydowanie większym od poprzedniego zestawem z serii Lego Creator Expert jest zestaw o numerze katalogowym 10278 – Lego Creator Expert Posterunek Policji.
✅ W komplecie tym znajduje się tytułowy trzykondygnacyjny posterunek policji, który umożliwia nam zajrzenie do jego środka po uprzednim odczepieniu kolejnych pięter budynku. Oprócz posterunku w zestawie znajdują się także sklep z pączkami i kiosk z gazetami.
Całość uzupełnia pięć minifigurek Lego, w tym figurka policjanta z lat 40. W komplecie znaleźć można również płytki z nadrukami imitujące billboard, telefon i maszynę do pisania.

✅ Ten niezwykle realistyczny model posterunku policji posiada również wiele różnych ciekawych funkcji i szczegółowych elementów, które pozwolą nam poczuć się jak prawdziwi policjanci.
W komplecie znajdziemy m.in. tablicę spraw z autentycznymi czerwonymi liniami łączącymi poszlaki, magnetofon szpulowy, celę więzienną, szafkę na dowody i wiele innych równie inspirujących detali, o jakie zadbali projektanci firmy Lego.

☝️ Zestaw składa się z 2923 elementów, a jego cena katalogowa tak jak w poprzednim zestawie wynosi 949,99zł.
Ten zestaw to prawdziwe wyzwanie konstruktorskie stworzone specjalnie z myślą o dorosłych. Będzie to idealny prezent dla wszystkich fanów kryminalnych spraw i miłośników klocków Lego.
Satysfakcja płynąca z ułożenia tego niezwykle szczegółowego i dopracowanego modelu posterunku policji z Lego to coś, co bez dwóch zdań skradnie serce każdemu kto wejdzie w jego posiadanie.

✅ Komplet ten dokładnie tak samo jak ten opisany przez nas wcześniej umożliwia nam łączenie go z innymi w celu powiększania nie tylko swojej kolekcji klocków Lego, ale i własnego miasta Lego. Takie rozwiązanie to kolejna z wielu jego cech i funkcji, które świadczą o tym, że naprawdę warto dać mu szansę i przekonać się o jego świetności na własnej skórze.
Zestaw zawiera również kilka dodatkowych detali, które z pewnością spodobają się każdemu, jak na przykład dwa specjalne elementy w niezwykle rzadkim nugatowym kolorze, cztery zwierzęce głowy zdobiące gzyms oraz odwrócony dwukolorowy łuk.
Wymiary całego kompletu wynoszą 37 cm wysokości (z antenami), 25 cm szerokości i 25 cm głębokości. W pudełku znaleźć można także instrukcję, która pomoże nam w budowie oraz zawiera wiele różnych ciekawostek na temat samej konstrukcji.

 

Tak jak wspomnieliśmy na samym początku, seria Lego Creator Expert oferuje nam nieco bardziej skomplikowane niż zazwyczaj zestawy przeznaczone dla starszych, bardziej doświadczonych i zaawansowanych konstruktorów Lego, którzy kochają budować różne rzeczy i stawiać niesamowite konstrukcje.
➡️ Jednym z zestawów, które szczególnie to potwierdzają, jest ten o numerze katalogowym 10255 – Lego Creator Expert Plac Zgromadzeń.

Ten składający się z 4002 klocków Lego zestaw zawiera mnóstwo niezwykłych elementów i fascynujących detali, które zrobią wrażenie na dosłownie każdym.
Pakiet oferuje mnóstwo niedostępnych wcześniej w żadnym zestawie, intrygujących detali i ukrytych niespodzianek, których odkrywanie, podobnie jak budowa całej konstrukcji, przyniesie posiadaczom tego zestawu mnóstwo radości i satysfakcji.

W tym trzypoziomowym zestawie Lego Creator Expert Plac Zgromadzeń znajdują się bogata, realistyczna fasada ze szczegółowo ukazanymi oknami i drzwiami, trzy szyldy sklepowe do złożenia, spiczasta wieżyczka, dach o dekoracyjnej linii i dachowy taras, a także chodnik z detalami płyt, fontanna, ogródek kawiarniany i dwie latarnie.
Budynki dzielą się na łatwe do demontażu sekcje, po usunięciu których uzyskamy dostęp do pełnego detali i szczegółów wnętrza, na które składa się poziom parteru, gdzie znajdują się piekarnia, kwiaciarnia i kafejka, poziom środkowy ze sklepem muzycznym, studiem fotograficznym oraz gabinetem dentystycznym, a także górne piętro, na którym znajduje się studio taneczne i mieszkanie, które posiada wejście na taras dachowy z grillem.

✅ Na zewnątrz budynku znajduje się ukazany ze wszelkimi szczegółami chodnik z kawiarnianym ogródkiem i fontanną, dwiema latarniami, bogata fasada ze szczegółowo ukazanymi oknami i drzwiami, trzy szyldy sklepowe do złożenia, a także spiczasta wieżyczka z dekoracyjnym dachem.
Całość uzupełniona jest ośmioma minifigurkami Lego, takimi jak  dentysta, barman, piekarz, kwiaciarka, sprzedawca ze sklepu muzycznego, tancerka, fotograf, fanka Lego, a także minifigurka małego dziecka.

Lego Creator Plac Zgodmadzeń - Zbudujmy Miasto

Jak wspomnieliśmy wcześniej budynek dzieli się na trzy piętra.
⭐ Na poziomie parteru znajduje się piekarnia z ladą, kasą, półkami i otwieranym piecem, a w nim tort weselny i różne wypieki oraz pyszności do zbudowania.
⭐ Możemy także znaleźć tam kawiarnie z ladą, kasą, narzędziami ogrodniczymi, kwiatowymi kompozycjami i bukietami oraz niebiesko-żółtą papugą.
⭐ Ostatni lokal to kafejka z ekspresem do kawy, ladą, ławką i elementami ciast.

⭐ Na poziomie środkowym znajdują się sklep muzyczny zawierający perkusję do złożenia, dwie gitary i saksofon.
⭐ Jest tam również studio fotograficzne z klasycznym aparatem do zbudowania i regulowanym statywem oraz gabinet dentystyczny z odchylanym fotelem do zbudowania, poczekalnią, telefonem i umywalką.

⭐ Na ostatnim, górnym piętrze mieści się studio taneczne z fortepianem do zbudowania i odbijającym lustrem oraz mieszkanie, w którym znajdują się rozkładana sofę do zbudowania, pełna różnych detali kuchnia, toaleta.
Co ciekawe w mieszkaniu znaleźć można również pociąg, modułowe budynki i wieżę Eiffla w skali mikro – oczywiście w wersji Lego. Z mieszkania otwiera się wejście na dachowy taras z grillem do zbudowania, stolikiem i zaniedbaną roślinką.

☝️ Zestaw ten trafił do sprzedaży w 2017 roku, a jego cena katalogowa wynosi zawrotne 1449,99zł, co nie powinno dziwić absolutnie nikogo, patrząc na to ile ma on do zaoferowania pod względem ogromnej ilości funkcji i detali, jakie zawiera.
Posiada także różne ciekawe akcesoria, takie jak sukienka baletnicy, chihuahua, precel, ozdobna kura, cukierek, telefon i grill do zbudowania, wózek dziecięcy i lampy, które trzeba złożyć.

Lego Creator Expert Plac Zgromadzeń można łączyć z innymi zestawami z tej właśnie serii, aby móc zbudować swoje własne miasto pełne wielu ciekawych i różnorodnych budynków przeznaczonych do różnych celów – tak jak w prawdziwym mieście.
W zestawie znajdziemy mnóstwo zakrzywionych i narożnych płytek, drzwi garażowe użyte w charakterze okien skrzynkowych oraz łyżki koparek z serii Lego Technic użyte jako elementy dachu budynku.
Wymiary całego modelu wynoszą
35 cm wysokości, 38 cm szerokości i 25 cm głębokości.

⭐ Nad wspaniałymi cechami tego zestawu i funkcjami, jakie oferuje moglibyśmy rozwodzić się w nieskończoność. Niestety w naszym artykule musieliśmy skupić się tylko na tych najważniejszych, aby choć w najmniejszym stopniu móc zaprezentować wam jak znakomity jest to zestaw. To tylko i wyłącznie świadczy o tym, że będzie to po prostu idealny i doskonały prezent dla każdego starszego i doświadczonego już konstruktora Lego, który wręcz kocha stawiać niekonwencjonalne budowle.
⭐ Satysfakcja płynąca z ułożenia tego zestawu i cały szereg funkcji i detali, jakie oferuje już po złożeniu to gwarancja szczęścia i radości dla dosłownie każdego. W pojedynkę, jak i połączony w jedno wielkie miasto wraz z innymi zestawami – bez względu na to, co postanowicie z nim zrobić i tak doskonale sprawdzi się w roli okazałej i pokaźnej ozdoby waszych półek w dosłownie każdym pomieszczeniu, jak i będzie oczywiście dumną częścią waszych kolekcji Lego.
A kto wie ❓ Może okaże się jej zalążkiem ❓
To zależy już tylko i wyłącznie od was samych. Nie ma przecież lepszego sposobu na przekonanie się o tym niż danie mu szansy i zostanie jego dumnym właścicielem.

 

 

Lego Creator Expert Samochody

⭐ Seria Lego Creator to nie tylko zestawy zawierające budynki, ale również modele różnych pojazdów oryginalnych, znanych na całym świecie marek samochodowych. Podobnie jak seria Lego Technic, tak i w przypadku Lego Creator Expert mamy do czynienia z wiernie i szczegółowo odwzorowanymi replikami najpopularniejszych samochodów.
W tym wpisie postaramy się jak najlepiej zaprezentować wam te oferowane właśnie przez Lego Creator Expert.

 

➡️ Pierwszym z nich będzie zestaw Lego Creator Expert Fiat 500 o numerze katalogowym 10271. Ten stworzony przez projektantów Lego Creator Fiat 500 to naprawdę wiernie odtworzona kopia ikonicznego modelu samochodu włoskiej marki.
Ten zaawansowany model Fiata 500 z zestawu Lego Creator Expert to prawdziwa gratka zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośników motoryzacji. Ta doskonale wykonana replika zawiera mnóstwo naprawdę realistycznych detali, które uprzyjemnią jej budowanie i sprawią, że będzie ona dumną ozdobą każdej kolekcji Lego i nie tylko.

✅ Model posiada bagażnik, walizkę, szczegółowo odwzorowane wnętrze, silnik, koło zapasowe, a także otwierany dach, drzwi, maskę i tylną klapę.
W zestawie znalazł się również  „obraz” przedstawiający tytułowy samochód na tle słynnego Koloseum wraz ze składanymi sztalugami i pędzlem. Wszystko to dla podkreślenia prawdziwego włoskiego stylu i charakteru tego kompletu.

✅ Instrukcje dołączone do zestawu zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej i najwierniej oddać wygląd i ducha oryginalnego procesu tworzenia tej perły włoskiej motoryzacji.
Znajdują się w nich również różne ciekawostki na temat prawdziwego samochodu, historia firmy Fiat oraz wywiad z projektantem Lego, odpowiedzialnym za stworzenie repliki tego klasycznego samochodu.

☝️ Zestaw zawiera 960 elementów, a jego cena katalogowa wynosi 379,99zł.
Ten wydany w 2020 roku pakiet będzie świetnym prezentem dla każdego fana klocków Lego i miłośnika motoryzacji. Z pewnością doceni go każdy, kto zachwyca się realizmem zestawów Lego, a taki właśnie jest ten oferowany przez serię Lego Creator Expert.
Firma Lego w 2021 roku wypuściła na rynek również drugi model popularnego Fiata 500, tym razem w kolorze niebieskim (ten omawiany przez nas dziś jest w klasycznym żółtym kolorze).

Lego Creator Expert Fiat 500

 

➡️ Kolejnym zestawem z serii Lego Creator Expert poświęconym samochodom jest zestaw wydany w 2019 roku o numerze katalogowym 10265, czyli Lego Creator Expert Ford Mustang.
Model tego kultowego amerykańskiego samochodu typu muscle car z lat 60. XX wieku to naszym zdaniem punkt obowiązkowy na liście każdego kolekcjonera klocków Lego, szczególnie jeśli fascynuje się on motoryzacją.

✅ Ta autentyczna i naprawdę wiernie odwzorowana replika, tak jak w przypadku oryginału, charakteryzuje się granatową karoserią, białymi wyścigowymi pasami, a także wlotem powietrza na masce. Całości realizmu bez dwóch zdań nadaje nadruk logo Mustanga na maskownicy, dwa logo GT, przyczepne opony oraz imponujące oryginalne felgi z pięcioma szprychami.
Model został całkowicie wyprodukowany we współpracy z firmą Ford.
✅ Jedną z wielu możliwości tego zestawu jest m.in. wyposażenie repliki w szereg różnych opcjonalnych elementów, takich jak różne tablice rejestracyjne, turbosprężarka, tylny spojler typu ducktail, ogromne rury wydechowe, przedni spojler typu chin oraz zbiornik z podtlenkiem azotu.
Wszystko według naszego uznania. Zestaw wyposażony został również w funkcję zmiany tylnej osi pojazdu, aby nadać mu jeszcze więcej charakteru.

Lego Creator Ford Mustang to podobnie jak w przypadku Lego Fiata 500 niezwykle realistyczna i wiernie odwzorowana replika kultowego samochodu stworzonego przez projektantów firmy Lego ze szczególną dbałością o absolutnie każdy jego detal.
Aby łatwiej dostać się do szczegółowej kabiny z eleganckimi siedzeniami, radiem, działającym układem kierowania i skrzynią biegów na konsoli środkowej i móc podziwiać wszystkie te znakomite detale należy otworzyć drzwi modelu lub zdjąć jego panel dachowy.
Aby przyjrzeć się z bliska szczegółowemu i wiernie odwzorowanemu silnikowi Big Block V8 390 z akumulatorem, przewodami i filtrem powietrza wystarczy podnieść maskę repliki.
Bagażnik będący częścią zestawu otwiera się i umożliwia schowanie do niego czego tylko zapragniemy
.

☝️ Zestaw trafił do sprzedaży w 2019 roku i składa się z 1471 klocków Lego.
Jego cena katalogowa wynosi 799,99zł i z pewnością będzie idealnym prezentem dla każdego miłośnika motoryzacji
, który ceni sobie jakość wykonania, charakter i realizm. Doskonale sprawdzi się również w roli ozdoby półki każdego pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia.
Będzie dumną częścią każdej kolekcji i zrobi ogromne wrażenie na dosłownie każdym, komu przyjdzie zobaczyć i podziwiać go na własne oczy.

 

➡️ Ostatnim z opisywanych przez nas w tym artykule zestawów Lego Creator Expert poświęconych modelom samochodów będzie replika kultowego Porsche 911.
Ikony zarówno niemieckiej, jak i ogólnoświatowej motoryzacji po prostu nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu.

Zestaw Lego Creator Expert Porsche 911 o numerze katalogowym 10295 charakteryzuje się wieloma realistycznymi i wiernie odwzorowanymi detalami, takimi jak charakterystyczne dla Porsche 911 przednie i tylne zderzaki, skośne światła przednie, drukowane logo Porsche oraz realistyczne tablice rejestracyjne.
Wnętrze w ciemnopomarańczowej i brązowej kolorystyce jest równie imponujące, ponieważ wyposażone zostało w działający układ kierowniczy, skrzynię biegów, hamulec ręczny, przechylane siedzenia oraz słynny chłodzony powietrzem sześciocylindrowy silnik typu bokser zamontowany z tyłu pojazdu.

✅ Zestaw ten umożliwia nam zbudowanie dwóch różnych modeli Porsche 911.
Zarówno model Porsche 911 Turbo, jak i Porsche 911 Targa posiada szereg szczegółów i funkcji, które doceni każdy miłośnik klocków Lego, niekoniecznie tylko ci, którzy fascynują się motoryzacją.
Model Porsche 911 Turbo charakteryzuje się szeroką osią tylną, zintegrowanym spojlerem i silnikiem z turbodoładowaniem oraz chłodnicą międzystopniową.
Model Porsche 911 Targa ma zdejmowany dach, który można schować pod maską, a także charakterystyczne dla tego pojazdu nadwozie ze wspornikiem i tylną szybą za siedzeniem kierowcy.
Tylko i wyłącznie od nas zależy, który z modeli postanowimy zbudować. Jedno jest jednak pewne – oba prezentują się znakomicie i bez wątpienia budzą ogromny podziw oraz szacunek.

Lego Creator Proshe 911 Pojedźmy na Wycieczkę

Zestaw Lego Creator Expert Porsche 911 trafił do sprzedaży w 2021 roku i składa się z 1458 elementów, wśród których, oprócz klocków niezbędnych do budowy repliki tego kultowego pojazdu, znajdują się także te imitujące wiele różnych i naprawdę wiernie odwzorowanych detali i szczegółów charakterystycznych dla Porsche 911.
☝️ Cena katalogowa tego zestawu wynosi 799,99zł i z całą pewnością jest w 100% adekwatna do tego co możemy znaleźć po otwarciu pudełka z serii Lego Creator Expert. Na każdego, kto postanowi zakupić ten zestaw na własność bez dwóch zdań czeka ogromna radość i szczęście z jego posiadania, a także satysfakcja po zakończeniu jego budowy.
Replika ta, podobnie jak poprzednie opisane przez nas zestawy z tej serii, doskonale sprawdzi się w roli ozdoby naszych domów, mieszkań czy miejsc pracy oraz bez wątpienia będzie cudownym urozmaiceniem dosłownie każdej kolekcji.
A dla miłośników szybkich i luksusowych aut polecamy artykuł o Lego Speed Champions ❗️

 

 

Lego Creator 3w1

✅ Jak wspomnieliśmy na samym początku artykułu, Lego Creator dzieli się na dwie podserie. Jedną z nich – Lego Creator Expert przeznaczoną dla dorosłych i bardziej doświadczonych konstruktorów omówiliśmy wyżej.
Teraz skupimy się na drugiej, czyli Lego Creator 3in1, która pozwala na dowolne przebudowywanie i rozbudowywanie jednego zestawu na aż 3 różne konstrukcje.
Takie rozwiązanie to zupełna nowość i żadna inna seria klocków Lego jak do tej pory nie oferowała nigdy takiej opcji. To główna i najważniejsza cecha tej serii, która świadczy o jej wyjątkowym i niepodrabialnym charakterze. Od tej pory wszystkie prezentowane i omawiane przez nas poniżej zestawy z serii Lego Creator poświęcone będą właśnie podserii Lego Creator 3w1.
Postaramy się jak najlepiej przybliżyć wam wszystkie najciekawsze i warte największej uwagi komplety z tej serii, z których zbudować można nie jeden, a aż trzy różne zestawy. Jedyne czego potrzeba obcując z zestawami z tej właśnie serii to kreatywność, zaangażowanie, wyobraźnia i oczywiście zamiłowanie do klocków Lego i budowania z nich różnych konstrukcji.

⭐ Zanim przejdziemy jednak do poszczególnych kategorii, które przedstawiać będą dane zestawy z serii Lego Creator 3w1, z których złożyć można przeróżne rzeczy (o czym przekonacie się już niebawem), zaprezentujemy wam dwa przykładowe zestawy, aby nieco zaspokoić waszą ciekawość i zaserwować wam swego rodzaju przystawkę przed daniem głównym.

 

➡️ Pierwszym z nich będzie zestaw z serii Lego Creator 3w1 o numerze katalogowym 31122 – Lego Creator akwarium. Ten zestaw Lego Creator 3w1 oferuje trzy niezwykle szczegółowe modele do złożenia i zabawy.
Umożliwia on budowę akwarium z pięcioma różnymi rybkami, które przebudować można na sztalugę lub skrzynię ze skarbem, a następnie stworzyć wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy.

✅ W akwarium z Lego znajduje się pięć różnych kolorowych ryb, takich jak błazenek, pokolec królewski, apogon kardynał, zebrasoma żółta oraz anthias. Oprócz tego zestaw posiada łódź podwodną, koralowiec i podwodną roślinę.
Akwarium ma ok. 13 cm wysokości, 22 cm długości i 11 cm głębokości, więc będzie idealną ozdobą półki każdego pomieszczenia, w jakim postanowimy je umieścić.

✅ Na sztaludze, którą możemy złożyć, przebudowując nasze wspaniałe akwarium, znajduje się obraz z kolorową papugą w ramce, ale kreatywne i pomysłowe dzieciaki mogą również ułożyć inne, swoje własne dzieło sztuki, które zechcą na niej umieścić.
Wszystko według ich własnego uznania. Jedyną rzeczą, która może je jakkolwiek ograniczać jest ich własna wyobraźnia.

✅ Akwarium i sztaluga z obrazem w ramce to jednak nie wszystko, co do zaoferowania ma nam ten zestaw. Jak wspomnieliśmy wcześniej w komplecie znajduje się również piracka skrzynia skarbów, którą można stworzyć, przebudowując wcześniej wspomniane konstrukcje.
Skrzynię ze skarbem można otworzyć i zamknąć, a pilnują jej złożone z klocków krab i mewa. Pakiet posiada także miecz, który jeszcze bardziej urozmaici zabawę i sprawi, że wasze dzieci poczują się częścią pirackiej historii.
☝️ Zestaw składa się z 352 elementów, a jego cena katalogowa wynosi zaledwie 139,99zł.

Zestawy do budowania z serii Lego Creator 3w1 zawierają aż trzy różne modele do złożenia w każdym opakowaniu. Miłośnikom klocków Lego z całą pewnością spodoba się takie rozwiązanie i jeszcze bardziej podbije ich serca. Seria ta to gwarancja niezapomnianej zabawy na wiele długich godzin.
Sprawi waszym pociechom nie tylko wiele radości, ale i pozwoli rozwinąć ich kreatywność i wyobraźnię. W końcu to od nich zależy co postanowią zbudować. Wśród ogromnej oferty zestawów bez dwóch zdań każdy znajdzie coś dla siebie ❗️

 

➡️ Kolejnym wartym uwagi zestawem Lego Creator 3w1 jest pakiet o numerze katalogowym 31124 – Lego Creator 3w1 Super Robot.
Zestaw ten składający się z niepozornej liczby zaledwie 159 elementów ma do zaoferowania jednak dużo więcej niż mogłoby się wydawać. Klasycznie jak wszystkie zestawy z tej serii, tak i ten posiada możliwość jego przebudowy i ułożenia dwóch innych konstrukcji za pomocą tych samych klocków.

✅ Ten oferowany przez Lego Creator robot posiada wiele różnych i ciekawych funkcji, które bez wątpienia spodobają się każdemu dziecku.
Model posiada ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach znajdują się skrzydła, które wykorzystać można później na wiele różnych sposobów.
Ten imponujący robot to gwarancja dobrej zabawy dla każdego, niezależnie od wieku.

Robota dowolnie przebudować można na ruchomego mechanicznego smoka lub budzący ogromny podziw odrzutowiec z regulowanymi skrzydłami.
Smok z Lego jest w pełni ruchomy, co jeszcze bardziej może przyciągnąć uwagę dzieci i zachwycić je. Niepozorna ilość klocków Lego zawartych w tym zestawie zdecydowanie ułatwia jego przebudowę i przyspiesza proces konstrukcji nowych modeli.
Wymiary robota z Lego wynoszą ok. 15 cm wysokości, więc dzieci mogą bawić się nim zarówno w domu, jak  i zabrać ze sobą w każdą podróż.
☝️ Niewielkie wymiary całego zestawu sprawiają, że jest on w pełni przenośny. To kolejna rzadko spotykana dotąd cecha dla jakichkolwiek zestawów z każdej serii Lego. Cena katalogowa tego zestawu wynosi jeszcze mniej, bo zaledwie 45,99zł.

Lego Creator 3w1 Super Robot

Czy już zdołaliśmy przekonać was do tego jak wspaniała jest to seria ❓
⭐ Jeśli nie to już za moment postaramy się to zmienić, prezentując wam jeszcze więcej ciekawych i różnorodnych zestawów z serii Lego Creator 3w1. Jeśli tak to tym bardziej zachęcamy was do sprawdzenia co ciekawego i imponującego do zaoferowania ma firma Lego.

 

 

Lego Creator zwierzęta

Seria Lego Creator 3w1 jak wiadomo umożliwia nam budowę wielu różnych modeli i konstrukcji.
Od pojazdów, budynków, robotów i wielu innych maszyn po rośliny czy nawet modele zwierząt.
Tym razem to właśnie na zestawach poświęconych tym ostatnim przedstawicielom ziemskiej fauny i flory skupimy się w tym wpisie i postaramy przybliżyć się wam ich niezwykłe cechy.

 

➡️ Pierwszym z wybranych przez nas zestawów będzie ten o numerze katalogowym 31129, czyli Lego Creator 3w1 – Majestatyczny tygrys.
Ten nowy, bo wydany w czerwcu 2022 roku zestaw składa się z 755 elementów i jak sama nazwa wskazuje, przedstawia naprawdę imponujący model tygrysa. Stworzony na potrzeby Lego Creator tygrys posiada ciekawe i rozmaite funkcje.
Ten zabawkowy tygrys może bowiem ruszać całym ciałem, głową, szczęką, ogonem, nogami i ramionami. Zwierzę posiada również opcję robienia różnych min.
☝️ Majestatyczny tygrys ma ok. 14 cm wysokości, 33 cm długości i 7 cm szerokości, więc znakomicie sprawdzi się nie tylko w roli wspaniałej zabawki, ale i naprawdę imponującej ozdoby pokoju każdego dziecka. Tygrysowi towarzyszy również inny, mniejszy model przedstawiający czerwonego ptaka.

✅ Na tym jednak nie koniec. Zestaw Lego Creator 3w1 tygrys można w końcu dowolnie przebudowywać. Oprócz modelu groźnego tygrysa, dzieci mogą także zbudować model czerwonej pandy oraz karpia koi.
Dzieci same mogą dowolnie wybrać i zdecydować, które ze zwierząt chcą mieć na swojej półce, a później w razie potrzeby zawsze mogą je zmienić.
Co ciekawe, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby kreatywne dzieciaki zbudowały jeszcze inne dowolne zwierzę.

Oba zwierzątka, podobnie jak tygrys, są ruchome.
⭐ Panda czerwona może ruszać głową, ogonem, nogami, łapami, a nawet uszami.
⭐ Karp koi z kolei może ruszać ciałem, płetwami i ogonem.
Jak już wiecie każdemu z trzech zwierząt towarzyszy mniejszy model. Tygrysowi towarzyszy czerwony ptak, panda czerwona ma drzewko bonsai i pędy bambusa, a karp koi pływa wśród lilii wodnych.

Zestaw ten zawiera szereg interaktywnych cyfrowych instrukcji, które z pewnością urozmaicą jego składanie. Instrukcje te znajdują się w specjalnej aplikacji mobilnej Lego, dostępnej na smartfony i tablety. Zawierają one możliwość przybliżania i obracania, które umożliwiają dzieciom wizualizowanie składanych modeli.
☝️ Cena katalogowa tego zestawu wynosi 229,99zł.

 

➡️ Kolejny zestaw i kolejny drapieżnik. Tym razem zaprezentujemy wam zestaw Lego Creator 3w1 o numerze katalogowym 31112 – Dziki lew.
✅ Ten tani i stosunkowo niewielki zestaw składa się z 224 klocków Lego, a jego cena katalogowa wynosi niewiele, bo zaledwie 69,99zł. W tym niewielkim komplecie znaleźć można aż 3 figurki.
Oprócz lwa, który może poruszać łapami, ogonem, głową i szczęką w komplecie znaleźć można również akcesoria, takie jak figurka sępa i kawałek żeber. Figurka sępa idealnie pasuje do wszystkich trzech modeli do zbudowania.

Zestaw Lego Creator 3w1 lew umożliwia przebudowę króla zwierząt na ruchomego strusia i ruchomego guźca. Wszystkie zwierzęta ruszają się.
Struś ma ruchomą szyję i nogi, a guziec nogi, głowę i szczękę. Zestaw ten jest w pełni przenośny. Jego niewielkie rozmiary (zaledwie 12 cm wysokości) pozwalają na zabawę nim zarówno w domu, jak i w podróży.
⭐ Oprócz trzech wymienionych przez nas zwierząt, dzieci mogą również dać upust swojej kreatywności i wyobraźni i stworzyć zupełnie inne, dowolnie wybrane przez siebie zwierzę. Komplet ten to gwarancja nie tylko świetnej zabawy, ale również właśnie pozytywnego wpływu na umysł młodocianych konstruktorów. Idealnie sprawdzi się także w roli ozdoby półki każdego dziecięcego pokoju.

 

➡️ Były ssaki, nadszedł więc czas na przedstawiciela innego gatunku zwierząt – gada.
Lego Creator 3w1 krokodyl o numerze katalogowym 31121 to zestaw składający się z 454 elementów
i zawierający model tytułowego krokodyla, którego w każdej chwili przebudować można na innego gada, jakim jest groźny wąż lub przedstawiciela płazów – żabę.
Dzieci mogą także popisać się swoją niezwykłą i niesamowitą wyobraźnią i stworzyć również inne zwierzę. Wszystko według własnego uznania.

✅ Wszystkie modele zwierząt zawarte w tym zestawie posiadają różne ciekawe funkcje.
Krokodyl ma możliwość poruszania całym ciałem, w tym otwieranymi szczękami, podobnie jak wąż. Żaba natomiast posiada możliwość poruszania nogami oraz wysuwanym językiem.
Każdemu ze zwierząt towarzyszą inne akcesoria. Tuż obok krokodyla umieścić można bowiem niewielkiego ptaszka i szkielet ryby. Wężowi towarzyszy natomiast myszka, a żabie mucha.

Lego Creator 3w1 Gady, Krokodylek, Wąż i Żabka

Zestaw, który trafił do sprzedaży w 2021 roku w każdej chwili można zabrać ze sobą w podróż. Wymiary krokodyla są bowiem idealne do tego, aby korzystać z niego zarówno w domu, jak i w trasie.
☝️ Krokodyl ma ok. 4 cm wysokości, 38 cm długości i 12 cm szerokości, a cena katalogowa całego zestawu wynosi 139,99zł. Będzie to wręcz idealny prezent dla każdego młodego miłośnika zwierząt oraz klocków Lego.

 

➡️ Przenieśmy się na moment w nieco inne miejsce i zwiedźmy podwodny świat wraz z zestawem Lego Creator 3w1 – Morskie stworzenia. Zestaw ten składa się z 230 elementów, a jego cena katalogowa wynosi niedużo, bo zaledwie 69,99zł.
W komplecie tym znajduje się model rekina, którego w każdej chwili przebudować można w ruchomą kałamarnicę lub żabnicę z ogromną szczęką.

✅ Dedykowany serii Lego Creator rekin posiada otwieraną paszczę pełną ostrych jak brzytwa zębów, ruszające się płetwy, ruchome stawy i odblaskowe oczy. W komplecie znajduje się także figurka ruchomego kraba pilnującego skrzyni ze skarbem.
Dzięki kolorom klocków i wielu ciekawym i dopracowanym detalom model rekina z Lego wygląda naprawdę realistycznie.

☝️ Wymiary rekina to ok. 8 cm wysokości, 21 cm długości i 9 cm szerokości. Kałamarnica ma ok. 4 cm wysokości, 18 cm długości i 22 cm szerokości, natomiast żabnica 5 cm wysokości, 14 cm długości i 8 cm szerokości.
Figurka uroczego kraba pochwalić może się 3 cm długości i 11 cm szerokości, co czyni ją najmniejszym modelem w całym zestawie. Nic w tym dziwnego, w końcu nie on gra w tym komplecie główną rolę.

✅ Jakby tego wszystkiego było mało, zestaw ten umożliwia również dodatkowo budowę ogromnego wieloryba. Wszystko dzięki specjalnie przygotowanym instrukcjom, ułatwiającym zarówno budowanie, jak i przebudowywanie zestawu na dowolnie wybrane zwierzęta żyjące w morskich głębinach.
To na jakie zwierzę zdecydują się nasze pociechy zależy już tylko i wyłącznie od nich samych. Mogą popisać się swoją wyobraźnią i kreatywnością, aby później móc w pełni cieszyć się zabawą i możliwościami, jakie oferuje ten właśnie zestaw. Idealnie sprawdzi się on nie tylko w roli zabawki, gwarantującej dzieciom mnóstwo radości, ale i jako intrygująca i inspirująca ozdoba każdego pomieszczenia. ⭐

 

➡️ Nie opuszczamy jeszcze morskich głębin i skupiamy się na kolejnym zestawie przedstawiającym stworzenia żyjące poza lądem. Tym razem na celownik bierzemy zestaw o numerze katalogowym 31128 – Lego Creator 3w1 Delfin i żółw.
Ten składający się ze 137 elementów zestaw, jak sama jego nazwa wskazuje, pozwala na stworzenie modelu ruszającego się delfina i towarzyszącego mu żółwia.
W każdej chwili tego morskiego ssaka przebudować można na ruchomego konika morskiego i ślimaka lub śliczną rybę, której towarzyszy krab.

Model tego małego delfina ma ruchome ciało, płetwy, szczękę i ogon, a towarzyszący mu żółw może ruszać płetwami i głową.
Każda z trzech morskich zabawek ma dodatkowo specjalną podstawkę do ekspozycji, które umożliwiają dzieciom ułożenie ich na półce, aby dumnie mogły prezentować się tam po zakończonej zabawie. Zestaw ten, tak jak niektóre z serii Lego Creator 3w1, jest przenośny i można cieszyć się jego możliwościami zarówno w domu, jak i w podróży.
Krótko mówiąc, zestaw ten to prawdziwa perła dla wszystkich miłośników zarówno klocków Lego, jak i morskiej fauny i flory. Idealnie sprawdzi się on nie tylko jako zabawka dla dzieci, dumna i fascynująca ozdoba, ale i jako model, dzięki któremu dzieci, choć w najmniejszym stopniu poznać będą mogły tajemniczy podwodny świat.
☝️ Zestaw trafił na rynek w marcu 2022 roku, a jego cena katalogowa wynosi zaskakująco mało, bo zaledwie 45,99zł, co jak na zestaw klocków Lego, szczególnie tej serii, jest naprawdę niską ceną. Naszym zdaniem naprawdę warto dać mu szansę i umieścić go w swojej kolekcji.

 

Znajdujące się w serii Lego Creator 3w1 zwierzęta to nie jedyne co firma Lego ma nam do zaoferowania. Lego Creator to w końcu nie tylko realistyczne istoty czy maszyny, ale wśród wielu z nich znalazło się także miejsce dla tych fantastycznych.
➡️ Zestaw Lego Creator 3w1 – Smok Ognia, o numerze katalogowym 31102 to jeden z tych zestawów, które imponują wieloma swoimi znakomitymi i niepowtarzalnymi cechami i funkcjami. Zestawy z serii Lego Creator są w końcu naprawdę niezwykłe, o czym zdołaliście się już przekonać, czytając to co napisaliśmy wcześniej.

Lego Creator smok ognia to zestaw, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko młodym miłośnikom fantastyki, ale i każdemu, kto uwielbia klocki Lego i lubi wykazać się swoją kreatywnością – zarówno podczas budowania, jak i samej zabawy.
Zestaw ten jednak idealnie nadaje się nie tylko do zabawy. Znakomicie sprawdzi się także jako ozdoba każdej kolekcji Lego. Jesteśmy przekonani, że będzie z dumą lśnił na półce w każdym domu, a dzieciaki będą z niego naprawdę zadowolone.

W komplecie znaleźć możemy trzy modele Lego do zbudowania. Tytułowy smok ognia, tygrys szablozębny i skorpion.
Dzieci mogą zbudować smoka, a później dowolnie przebudować go na tygrysa szablozębnego z ruchomymi kończynami, głową i szczęką albo skorpiona z ruchomymi nogami i pazurami.
To jednak nie wszystko. Absolutnie nic nie ogranicza młodych konstruktorów przed tym, aby z klocków znajdujących się w pudełku stworzyły coś całkowicie innego i niespodziewanego.

Wiemy już, że tygrys szablozębny i skorpion posiadają ruchome elementy.
🔥 Znajdujący się jednak w tym zestawie Lego smok również może poruszać ciałem. Ma ruchomą głowę, szczękę, nogi, ogon, skrzydła i pazury. Równie wartym wspomnienia elementem, który znaleźć można w tym zestawie jest specjalny klocek Lego, przedstawiający ogień, którego po prostu nie mogło tutaj zabraknąć.
Czymże w końcu jest smok ognia, który nie zieje ogniem, prawda ❓
Skrzynia skarbów, której pilnuje ten wielki smok to kolejne akcesorium, które nada całemu zestawowi niepowtarzalnego i niezwykłego charakteru.
🔥 Mali konstruktorzy będą wręcz zachwyceni, mogąc udać się w świat fantastyki. W każdej chwili mogły przecież będą odkryć kawałek prehistorii, stawiając model kultowego tygrysa szablozębnego lub wrócić do rzeczywistości za sprawą skorpiona z Lego.

☝️ Smok ognia ma ok. 11 cm wysokości, 32 cm długości i 25 cm szerokości. Te naprawdę imponujące rozmiary tego fantastycznego stworzenia sprawią, że dzieci powyżej siódmego roku życia (właśnie dla nich przeznaczony jest tern zestaw) będą nim nadzwyczaj zachwycone. Cena katalogowa tego wydanego w 2020 roku zestawu wynosi 89,99zł.
Trzeba przyznać, że jak na tak dobrze prezentujący się zestaw to niewielka cena. W opakowaniu oprócz 234 elementów do złożenia w kolorach czerwonym, żółtym i niebieskim znajdują się również przejrzyste instrukcje, które ułatwią dzieciom proces budowania i zdecydowanie go przyspieszą. Nasze pociechy na długo będą mogły cieszyć się znakomitymi aspektami tego zestawu. Jest to prawdziwa gwarancja radości i świetnej zabawy na długie godziny.

Przed chwilą wspomnieliśmy o prehistorii. Tygrys szablozębny z Lego to jednak nie wszystko, co historycznego do zaoferowania ma nam firma Lego.
Wśród wielu wspaniałych zestawów z serii Lego Creator i ich podserii, znaleźć możemy te dedykowane zarówno współczesnym stworzeniom, jak i tym fantastycznym czy prehistorycznym.

 

➡️ Zestaw Lego Creator 3w1 Dinozaury o numerze katalogowym 31058 to komplet, który bez dwóch zdań zostanie doceniony przez każdego młodego miłośnika klocków Lego.
Któż w końcu w dzieciństwie nigdy nie pasjonował się tymi prehistorycznymi gadami? Myślę, że takich osób znajdzie się naprawdę niewiele.

Znajdujące się w tym zestawie Lego Creator dinozaury można dowolnie przebudowywać i tworzyć różne inspirujące historie z nimi w roli głównej.
W zestawie znaleźć możemy model T-Rexa z ruchomymi łapami i głową, wielkimi szponami oraz otwierającą się paszczą uzbrojoną w spiczaste zęby. Dinozaur zbudowany jest z klocków koloru ciemnej zieleni i beżu i ma jasnopomarańczowe oczy. Kolorystyka ta sprawia, że jest on bardzo mocno zbliżony pod względem wyglądu do swojego oryginalnego pierwowzoru.
W zestawie nie zabrakło również towarzyszącego dinozaurom elementu w postaci resztek ich ofiary, przedstawiającego nadgryzioną klatkę piersiową do złożenia. Model można dowolnie przerobić na triceratopsa lub pterodaktyla.

☝️ Ten niepozorny na pierwszy rzut oka zestaw składa się ze 174 klocków Lego, a jego cena katalogowa wynosi 69,99zł.
To gwarancja długiej i niezapomnianej zabawy na długie godziny – dla każdego, bez względu na wiek i płeć młodego konstruktora. Choć naszym zdaniem wśród nieco starszych fanów popularnych klocków również znajdą się tacy, którzy docenią wszystkie aspekty tego zestawu.

Lego Creator 3w1 Dinozaury

 

 

Lego Creator samochody

✅ Jak już kilka razy wspomnieliśmy, seria Lego Creator oferuje wiele rozmaitych rzeczy do zbudowania. Od zwierząt i innych inspirujących stworzeń po okazałe i imponujące maszyny.
Znajdujące się w zestawach z serii Lego Creator auta to modele, którym naprawdę warto jest poświęcić kilka chwil.

 

➡️ Pierwszym z takich właśnie ciekawych zestawów, które zaprezentujemy wam w tym artykule będzie ten o numerze katalogowym 31100 – Lego Creator 3w1 samochód sportowy.
Ten składający się z pozornie niewielkiej ilości 134 elementów zestaw to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika klocków Lego i samochodów sportowych. Zestaw ten umożliwia zbudowanie trzech modeli różnych pojazdów.
Dzieci mogą złożyć samochód sportowy, a następnie według własnego uznania przebudować go na hot roda z silnikiem i wlotem powietrza lub samolot.
Oczywiście absolutnie nic nie ogranicza ich przed zbudowaniem czegoś zupełnie innego, wszystko zależy tylko i wyłącznie od ich wyobraźni i kreatywności. Dodatkowo w modelu sportowego samochodu oraz hot rodzie posadzić można minifigurkę kierowcy z Lego.

Ten pełen szczegółowo wykonanych przeróżnych detali zestaw to coś, co z pewnością nie znudzi się dzieciom. Mogą one bawić się nim osobno lub połączyć go z innymi zestawami firmy Lego, aby urozmaicić sobie zabawę i tym samym sprawić, że będzie ona jeszcze bardziej niezapomniana, a wrażenia, jakie czekają na dzieciaki po zakończonej zabawie są wręcz nie do opisania.
Samochód sportowy z wlotem powietrza i spojlerem, imponujący hot rod i staroświecki samolot będą znakomitymi prezentami na każdą okazję zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Wszystkie modele są naprawdę szczegółowe i realistyczne, co jeszcze bardziej spodoba się młodym konstruktorom i miłośnikom motoryzacji.
☝️ Samochód sportowy ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 7 cm szerokości, co oznacza, że można zabrać go ze sobą w każdą podróż. Jest wystarczająco duży, aby zmieściła się w nim również mini figurka, której na próżno szukać w zestawie.
Cena katalogowa tego kompletu wynosi 45,99zł.

 

➡️ Kolejnym równie imponującym zestawem z serii Lego Creator 3w1 będzie zestaw przedstawiający warte odnotowania w serii Lego Creator auto.
Pakiet o numerze katalogowym 31103 – Lego Creator 3w1 Rakietowy samochód to jeszcze bardziej niesamowity i zaskakujący zestaw niż jego opisany przez nas poprzednik. Ilość klocków z jakiej się składa nie różni się jakoś bardzo i również prezentuje się dość niepozornie.
Zbudowany jest bowiem ze 198 elementów. To niewielka różnica w odróżnieniu od poprzedniego.

Tego zielono-białego pickupa z silnikiem rakietowym zamontowanym z tyłu, wlotem powietrza i ruchomym spojlerem w każdej chwili przemienić można w ogromną terenówkę lub quada
. Zestaw zachwyci każdego miłośnika niesamowitych pojazdów i kreatywnego budowania. Każdy z trzech możliwych do złożenia pojazdów doskonale sprawdzi się jako prezent na każdą okazję, a przejrzyste instrukcje ułatwiają i przyspieszają budowanie.

✅ Cały zestaw jest wystarczającej wielkości, aby móc w każdej chwili zabrać go ze sobą gdzie tylko nam się wymarzy. Każdy znajdujący się w tym zestawie Lego Creator 3w1 samochód zmieści również minifigurkę kierowcy Lego, której nie ma w zestawie.
☝️ Komplet trafił do sprzedaży w 2020 roku, a jego cena katalogowa wynosi 109,99zł.

⭐ Pojazdy znajdujące się w zestawach serii Lego Creator to nie tylko maszyny lądowe, ale i te, które najczęściej oglądać możemy w przestrzeni powietrznej.
Dziś wybraliśmy dla was najciekawszy naszym zdaniem zestaw przedstawiający specjalnie dedykowany serii Lego Creator samolot.

 

➡️ Lego Creator 3w1 Samolot śmigłowy to zestaw o numerze katalogowym 31099, który trafił na rynek w 2020 roku. Składa się on z niewielkiej i niepozornej liczby 128 klocków Lego, z których stworzyć można naprawdę znakomite i imponujące maszyny.
✅ Dzieci mogą zbudować samolot śmigłowy, a następnie według uznania przebudować go na odrzutowiec lub helikopter. Zestaw ten przypadnie do gustu absolutnie każdemu bez względu na zainteresowania.
Najważniejsza będzie tu tylko i wyłącznie miłość do klocków Lego.

Kolorowy samolot śmigłowy charakteryzuje się m.in. obracającym się śmigłem i ruchomymi czubkami skrzydeł, które nadadzą wrażeń i charakteru każdej zabawie.
W każdej chwili kreatywne dzieciaki mogą zbudować z dostępnych w zestawie elementów coś zupełnie innego. Niekoniecznie musi być to jakiś pojazd.

☝️ Model tego imponującego samolotu śmigłowego ma ok. 7 cm wysokości, 14 cm długości i 18 cm szerokości, co oznacza, że jest on wręcz idealny, aby zabrać goi ze sobą w dosłownie każde dowolne miejsce.
Ten, jak i wiele innych równie ciekawych aspektów tego zestawu sprawia, że każde dziecko będzie nim zachwycone i na pewno na długo zapamięta wrażenia, jakie dawała mu zabawa tym zestawem. Funkcja 3w1 sprawia, że niesposób jest znudzić się tym zestawem.

Lego Creator 3w1 Samolot Śmigłowy

 

 

Lego Creator budynki

✅ Wielokrotnie w tym artykule wspomnieliśmy o zestawach z serii Lego Creator przedstawiających różne budynki. Nadszedł więc czas na to, aby w końcu zaprezentować wam niektóre z nich należące do serii Lego Creator 3w1.
Te, które przedstawiliśmy wam na samym początku artykułu to bowiem tylko przedsmak tego co czeka na was tutaj.
Dzięki tym i wielu innym zestawą można tworzyć swoje własne miasto Lego ❗️  Można zbudować swoje własne, a także można odtworzyć wielkie znane na całym świecie miasta - takie jak Paryż, Nowy York czy Londyn.

 

➡️ Pierwszym z zestawów, które dla was przygotowaliśmy będzie ten o numerze katalogowym 31120 – Lego Creator 3w1 Średniowieczny zamek.
Ten składający się z imponującej liczby 1426 elementów zestaw wydany w 2021 roku doceni każdy młodociany konstruktor fascynujący się średniowiecznym klimatem.
W zestawie znajduje się dwupiętrowy zamek z otwieraną bramą, młyn wodny oraz figurki smoka, trzech kur i szczura. Oprócz tego wszystkiego w pudełku znajdują się trzy minifigurki Lego, które uzupełniają cały komplet – figurka kowala i dwóch średniowiecznych strażników to coś, co bez dwóch zdań zrobi wrażenie na każdym dziecku i doda zabawie odrobinę magii.

Wewnątrz zamku znajdują się szczegółowo odwzorowane pomieszczenia charakterystyczne dla prawdziwej średniowiecznej twierdzy, takie jak więzienie, kuźnia czy sala tronowa. Zamek posiada także specjalne zawiasy, które umożliwiają rozłożenie go od tyłu.
Zamek w każdej chwili przebudować można na basztę z katapultą oraz średniowieczny rynek, na którym znajdziemy młyn wodny, więzienie i więżę strażniczą.

☝️ Ten zabawkowy zamek z Lego ma ok. 26 cm wysokości, 31 cm szerokości i 28 cm głębokości i z pewnością idealnie sprawdzi się w roli nie tylko zabawki umilającej dzieciom czas, ale i dumnie prezentującej się ozdoby każdego pomieszczenia.
Cena katalogowa tego zestawu wynosi 469,99zł.

 

➡️ Drugim z przedstawianych przez nas zestawów i w zasadzie ostatnim zestawem z serii Lego Creator 3w1, jakie postanowiliśmy omówić w tym artykule, będzie ten wydany w marcu 2021 roku o numerze katalogowym 31116.
Zestaw Lego Creature 3w1 Domek na drzewie na safari składa się z 397 klocków i posiada w swojej ofercie domek na drzewie z balkonem, drabiną i wnętrzem wyposażonym w toaletę i umywalkę. W komplecie znaleźć można także dwie minifigurki Lego i trzy zbudowane z klocków figurki zwierząt – ruchomej żyrafy, flaminga i dzioborożca.
Dzięki wszystkim tym elementom przyjemność z zabawy wzrośnie, a dzieci mogły będą tworzyć swoje własne kreatywne historie rodem z prawdziwego safari. W komplecie znajdują się minifigurki chłopca i dziewczynki z aparatem fotograficznym, który jest niezbędnym i nieodłącznym elementem każdego safari. ⭐

Klasycznie dla zestawów z serii Lego Creator domek na drzewie można przebudować w dwa dowolne modele.
Pierwszy z nich zawiera dwupłatowiec (samolot) z kokpitem dla minifigurki, figurkę lwa, drzewo i papużkę nierozłączkę.
W drugim z nich znajduje się katamaran (statek) z ruchomym żaglem, a także figurki krokodyla i marabuta afrykańskiego.

☝️ Domek na drzewie z Lego ma ok. 18 cm wysokości, 12 cm głębokości i 12 cm szerokości, więc w sam raz sprawdzi się nie tylko jako akcesorium do świetnej zabawy, ale i jako dumna ozdoba i część każdej półki i kolekcji w każdym domu czy mieszkaniu.
Jego cena katalogowa wynosi 139,99zł
, jednak gwarancja niezapomnianej zabawy na wiele długich godzin, jaką daje jest po prostu bezcenna. Będzie to wręcz idealny prezent na każdą możliwą okazję dla każdego dziecka powyżej siódmego roku życia – bez względu na płeć czy zainteresowania dziecka.

Lego Creator 3w1 Domek na Drzewie

⭐Jak wspomnieliśmy, to już ostatni z przedstawianych przez nas dziś zestawów z serii Lego Creator 3w1, którym zdecydowaliśmy się poświęcić czas i miejsce w tym artykule.
Mamy nadzieję, że dzięki nam choć trochę udało się wam poznać tę serię, a zestawy, jakie wam zaprezentowaliśmy zaspokoiły waszą ciekawość i sprawiły, że postanowicie dać im szansę ❗️

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Lego Creator co to jest?

Seria Lego Creator to seria klocków Lego umożliwiająca budowę wielu naprawdę ciekawych i różnorodnych konstrukcji. W ofercie znaleźć można zarówno żywe stworzenia, jak i budynki, rośliny, pojazdy czy inne inspirujące maszyny.

Lego Creator czy Lego Technic?

Wszystko zależy od oczekiwań i zainteresowań. Fanom motoryzacji z całą pewnością poleca się zestawy z serii Lego Technic, gdyż właśnie do tego została przeznaczona. Dla tych jednak, którzy od klocków Lego oczekują czegoś więcej i uwielbiają nieco bardziej skomplikowane i wymagające doświadczenia zestawy, z czystym sumieniem poleca się zestawy z serii Lego Creator.

Czy Lego Creator pasuje do Lego City?

Tak, klocki z serii Lego Creator pasują do klocków z serii Lego City.