GRY PLANSZOWE DLA DZIECI

⭐ Chyba każdy jest w stanie zgodzić się ze stwierdzeniem, że gry planszowe to najlepsza forma rozrywki dla dzieci. Nie dość, że gwarantują one najmłodszym mnóstwo frajdy i zabawy, to na dodatek mogą niezwykle korzystnie wpływać na ich rozwój.
Istnieje mnóstwo gier planszowych dla dzieci, które bazują na poszczególnych umiejętnościach, pomagając tym samym rozwinąć je u naszych pociech.

Gry planszowe są bardzo ważne w rozwoju dziecięcych umysłów, rozwijając przy tym ich logiczne i analityczne myślenie, kreatywność, wyobraźnię, a także cierpliwość, skupienie i koncentrację, które należy konsekwentnie pielęgnować u dzieci już od samego początku.
Na dodatek gry planszowe pomagają rozwinąć u dzieci również wiele umiejętności manualnych, koordynację ruchową oraz refleks. Mogą również okazać się niezwykle przydatne w trakcie nauki i poznawania przez dzieci otaczający je świat.

Dzięki wielu rozmaitym grom planszowym dzieci mogą uczyć się liter, liczb, kolorów, zwierząt i wielu innych podstawowych i ważnych kwestii. Nie moglibyśmy nie wspomnieć także o równie ważnej i niezwykle istotnej rzeczy, jaką jest rozwój sensoryczny dziecka.
To bardzo ważne, aby już od najmłodszych lat nasze pociechy miały odpowiednie warunki do rozwoju swoich zmysłów i bodźców odpowiadających każdemu z nich, takich jak wzrok, słuch czy dotyk.

Ciekawe Gry Dla Dzieci

➡️ Nie ma lepszego sposobu na zadbanie o pozytywny rozwój naszego dziecka niż właśnie gry planszowe, łączące ze sobą wszystkie przedstawione przez nas powyżej aspekty z dobrą, inspirującą i kreatywną zabawą pełną śmiechu i radości ❗️
Nie bez powodu wszystkie dzieci uwielbiają gry planszowe, prawda ❓

 

 

GRY PLANSZOWE DLA 3 LATKA

👶 W naszym dzisiejszym artykule postanowiliśmy wybrać i przedstawić wam, naszym zdaniem, najlepsze i najbardziej godne uwagi gry planszowe dla dzieci.
Kierowaliśmy się takimi elementami i aspektami danych gier, które są w stanie najbardziej przyciągnąć uwagę dziecka i wciągnąć je do zabawy na wiele długich godzin, dostarczając mu możliwie jak najwięcej rozrywki, radości i korzyści w postaci rozwoju na poszczególnych polach, takich jak umysł czy ciało.

➡️ Zacznijmy od gier planszowych przeznaczonych dla najmłodszych dzieci, które według producentów planszówek mogą uczestniczyć w zabawie bez żadnych przeciwwskazań.
Czas przedstawić wam najlepsze gry planszowe dla 3 latków. Zapraszamy do lektury ❗️

 

 

Trzy małe świnki

➡️ Znakomity pomysł na prezent dla każdego dziecka w wieku przedszkolnym, która bez wątpienia przyniesie mu mnóstwo frajdy.

Jednoosobowa Gra Dla 3 latków - 3 Małe Świnki

✅ Gra przeznaczona jest dla jednego gracza i polega na ustawieniu tytułowych świnek na planszy według określonego schematu.
Zadaniem dziecka jest ustawić elementy przedstawiające domki świnek w taki sposób, aby wszystkie zmieściły się na planszy i „w dzień” świnki znajdowały się poza nimi, natomiast gdy tylko przyjdzie „noc” mogły bezpiecznie skryć się w nich przed grasującym wilkiem.

☝️ Gra posiada kilka różnych poziomów trudności, a więc nie ma mowy o tym, że szybko znudzi się naszemu maluchowi ❗️

 

 

Loteryjki

➡️ Loteryjki to świetna seria gier układanek dla najmłodszych, które mimo swej prostoty nie są w stanie szybko się znudzić ❗️

Ciekawa Gra Dla Maluchów - Loteryjki

✅ Wbrew pozorom to seria gier planszowych dla dzieci, która wciąga dzieci w wir naprawdę dobrej zabawy na długo.
Zasady nie są zbyt skomplikowane – gra polega na dopasowaniu poszczególnych żetonów do danych plansz tematycznych, jednak mimo to każde dziecko w wieku 3 lat wspaniale spędzi przy niej czas, mogąc przy tym rozwinąć swój umysł i sensorykę.

 

 

Latające krasnale

➡️ To dosyć niecodzienna pozycja, jeśli chodzi o gry planszowe dla dzieci.

Nowa, Wyjątkowa i Ciekawa Gra Dla 3 latków! LATAJĄCE KRASNALE

W tej grze jednak naprawdę bardzo ważną rolę odgrywa zręczność i umiejętności manualne dziecka, które oczywiście może ono również dzięki niej rozwinąć.
Gra polega na umieszczeniu za pomocą specjalnej „trampoliny” krasnali w wybranych przez graczy kolorze na odpowiednich, przeznaczonych dla nich miejscach na planszy.

☝️ To prawdziwa gwarancja naprawdę udanej zabawy pełnej śmiechu i radości ❗️

 

 

GRY PLANSZOWE DLA 4 LATKA 

⭐ Przedszkolaki kochają spędzać czas przy grach planszowych.

Idealne gry planszowe dla 4 latków powinny być odpowiednio wyważone pod względem poziomu trudności, a także mieć wszystko to, co będzie w stanie przyciągnąć uwagę dzieci i sprawić, że nie oderwą się one zbyt szybko od emocjonującej rozgrywki.

➡️ Jest wiele rozmaitych gier przeznaczonych w sam raz dla dzieci w wieku przedszkolnym i zaprezentowaniem wam ich właśnie się zajmiemy❗️

 

 

Pełny kurnik

➡️ Proste i przejrzyste zasady, niewielki format i naprawdę ciekawa fabuła to coś, co sprawia, że gra planszowa „Pełny kurnik” będzie idealną grą w sam raz dla każdego 4-latka❗️

Świetna Gra Dla 4 latków - Pełny Kurnik

✅ Gra polega na tym, że gracze opiekują się jajkami, hodują kury i starają się jak najlepiej chronić je przed grasującym lisem. Wygrywa ten, któremu jako pierwszemu uda się zapełnić swój kurnik dorosłymi kurami❗️

☝️ Oznaczenia producenta na pudełku gry wskazują co prawda na przeznaczenie gry dla dzieci powyżej 6 roku życia, jednak z własnego doświadczenia możemy zapewnić was, że również i 4 latkowie będą w stanie spędzić miło i przyjemnie czas rzucając się w wir tej rozgrywki pełnej wrażeń i emocji.

 

 

Pingwiny na lodzie

➡️ Idealną grą dla dzieci uczącą je spokoju, taktycznego i analitycznego myślenia, a także koncentracji i cierpliwości będą właśnie „Pingwiny na lodzie”.

Pingwin na Lodzie, Gra Która Zaciekawi 4 latki

✅ Gra polega na zbijaniu za pomocą specjalnych młoteczków wylosowanych przez graczy kostek lodu.
Należy jednak robić to ostrożnie, aby nie dopuścić do upadku pingwina stojącego na samym środku planszy.

☝️ To znakomita gra dla 4 latków, która bez wątpienia przyniesie im mnóstwo radości❗️

 

 

Lisek Urwisek

➡️Kolejną pozycją na naszej liście najlepszych gier planszowych dla dzieci jest gra planszowa „Lisek Urwisek”.

Gra Planszowa dla 4 latków! Lisek Urwisek

✅ Ta naprawdę świetna gra planszowa dla dzieci została zaprojektowana w inspirującym detektywistycznym klimacie i już od najmłodszych lat uczy dzieci pracy zespołowej.
Przy tym jest oczywiście gwarancją wspaniałej zabawy pełnej emocji, które udzielą się również dorosłym.

☝️ Gra polega na wzajemnym zbieraniu i analizowaniu poszlak w celu rozwiązania śledztwa, jakim są poszukiwania tytułowego Liska Urwiska.

 

 

GRY PLANSZOWE DLA 5 LATKA

⭐ Oczywistym jest fakt, iż wraz z upływem lat, dzieci zaczną wymagać od świata nieco więcej.

⭐ Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku gier planszowych. W końcu gry planszowe dla 5 latków i ich naprawdę obszerna oferta to gry, które rzeczywiście wymagają już trochę więcej różnych umiejętności i elementów niż te przeznaczone dla młodszych dzieciaków.
Nie oznacza to jednak, że i z 5-latkami nie można świetnie spędzić czasu przy równie emocjonujących i inspirujących planszówkach❗️

➡️ Przekonajcie się o tym sami❗️

 

 

Kociaki Łobuziaki

➡️ To rewelacyjna gra, która łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy i aspekty najlepszych gier planszowych dla dzieci❗️

Urocza Gra dla 5 latków - Kociaki Łobuziaki

✅ Znajdziemy tutaj trochę strategii, trochę kombinowania, rywalizacji, losowości i co chyba najważniejszy mnóstwo radości i satysfakcji płynącej z rozgrywki❗️
Gra polega na przewlekaniu kolorowej nitki przez planszę w taki sposób, aby po drodze uzbierać jak najwięcej zabawek (punktów).

☝️ To idealna okazja do niepozornego i być może trochę niecodziennego treningu motoryki i koordynacji ruchowej u naszego dziecka❗️

 

 

Ślimaki to mięczaki

➡️ Kolejna bardzo prosta i gwarantująca dobrą zabawę gra planszowa dla dzieci, której zasady są niezwykle przejrzyste.

Prosta i Ciekawa Gra Dla Dzieci - Ślimaki to Mięczaki

✅ Zadaniem graczy jest dotarcie na metę za pomocą swojego ślimaka. Brzmi banalnie prawda ❓ Jest jednak jeden mały haczyk.
Każdy z graczy musi zachować w tajemnicy kolor swojego ślimaka i obrać jak najlepszą taktykę, która pozwoli mu przekroczyć linię mety jako ostatni! Powiedzenie „ostatni będą pierwszymi” znakomicie sprawdza się w tej grze.

☝️ Wygrywa bowiem ten, kto na metę dotrze na samym końcu❗️

 

 

Tik Tak Bum Junior

➡️Pełna niesamowitych emocji gra dla całej rodziny❗️

Rozwijająca i Ciekawa Gra: TIK TAK BUM JUNIOR

Opiera się poniekąd na kultowej grze w skojarzenia i polega na wypowiadaniu słów, które kojarzą się graczom z obrazkiem znajdującym się na wylosowanej wcześniej karcie.
Gracze robią to po kolei, wymieniając się zabawkową bombą i kartami z obrazkami do momentu aż nie skończy się czas i bomba nie „wybuchnie”.

Gra trenuje i rozwija spostrzegawczość, kreatywność, umiejętność logicznego myślenia, a także poszerza zasób słownictwa u dzieci i ćwiczy ich abstrakcyjne myślenie. Wszystko to pod presją czasu, bo nigdy nie wiadomo kiedy nastąpi wybuch❗️

☝️ Rewelacyjna i niezwykle emocjonująca gra zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, przy której absolutnie każdy będzie dobrze się bawił❗️

 

 

GRY PLANSZOWE DLA 6 LATKA

⭐ W momencie, w którym dzieci osiągają tzw. wiek wczesnoszkolny i udają się pierwszy raz do szkoły podstawowej, zaczynają być jeszcze bardziej wymagające wobec otaczającego je świata.

Nasze Pomysły Na Gry Dla 6 latków

⭐ Wynika to najprawdopodobniej ze wzmożonej ciekawości świata i chęci jeszcze większego rozwoju. W końcu szkoła podstawowa to dla każdego dziecka nowy i niezwykle istotny etap w życiu i dzieciństwie.
⭐ Aby zaspokoić potrzeby swoich pociech, a także pomóc im w osiągnięciu pewnego poziomu rozwoju adekwatnego do ich wieku nie trzeba przenosić przysłowiowych gór. Wystarczy rzucić się wraz z dzieckiem w wir doskonałej zabawy gwarantowanej przez wiele rozmaitych gier planszowych dla 6 latków, które jeszcze bardziej rozwijają nabyte przez nie wcześniej umiejętności.

O jakich grach mowa ❓ Już spieszymy z odpowiedzią❗️

 

 

O kocie w kłopocie

➡️ Wspaniała gra planszowa, w której dzieciaki wcielają się w role zagubionych kotków, szukających swoich domków.

Urocza Gra o Kotku - O Kocie w Kłopocie

✅ Aby je odnaleźć gracze muszą odwiedzać na planszy różne domy i zbierać wskazówki. Nie jest to jednak takie proste, bo jednocześnie należy zająć się zdobywaniem pożywienia, aby zaspokoić męczący kotki głód.
Dodatkowe specjalne karty pecha i szczęścia tylko urozmaicają rozgrywkę i nadają jej jeszcze więcej emocji i charakteru.

☝️ Proste zasady, dynamiczna i łatwa rozgrywka i naprawdę wciągająca fabuła sprawiają, że dzieci po prostu zakochają się w tej grze❗️

 

 

Totem

➡️ Totem to gra planszowa, której celem jest ułożenie za pomocą kolorowych kart kolorowego totemu w układzie jak najbardziej zbliżonym do tego, który wylosowaliśmy na samym początku rozgrywki.

Gra Planszowa dla 6 latków - Totem

Aby jak najlepiej wykonać zadanie, trzeba jednak nieco pomyśleć i pokombinować. To mimo swej pozornej prostoty świetna gra w bardzo ładnej i kolorowej oprawie graficznej.

 

 

Listonosz

➡️ Bardzo ciekawa, kreatywna i niezwykle inspirująca gra planszowa dla całej rodziny.

Gra na Spostrzegawczość dla Dzieci - Listonosz

✅ Zadaniem graczy jest dostarczenie listów do odpowiednich domów. Nie jest to jednak wcale takie proste, ponieważ plansza, na której odbywa się rozgrywka pełna jest wielu naprawdę różnorodnych domów.
Aby namierzyć ten właściwy, musimy kierować się wskazówkami znajdującymi się na specjalnej karcie.

W grze liczy się spostrzegawczość, szybkość i logiczne myślenie.
W końcu kto pierwszy dostarczy wszystkie listy, ten wygrywa
❗️

☝️ Plansza składa się z 8 puzzli, które można układać w dowolnych konfiguracjach, więc przy każdej rozgrywce położenie domów może się zmieniać. Przy tej grze nie ma miejsca na nudę ❗️ Dobrym sposobem na rozwój są także klocki Lego. Dla najmłodszych oczywiście bezpieczne i kolorowe Lego Duplo, a dla starszaków jest szeroki wybór serii klocków. My polecamy konkretnie klasyczny wybór, czyli Lego Classic.

 

 

GRY PLANSZOWE DLA 7 LATKA

Z uczniami szkoły podstawowej nie ma żartów❗️

⭐ Siedmiolatkowie są już w takim wieku, że aby przyciągnąć ich uwagę i wciągnąć w rozgrywkę na dłużej należy wysilić się nieco bardziej. W końcu nie zadowolą się oni byle czym.
⭐ Wielu producentów gier planszowych potrafiło jednak stanąć na wysokości zadania i stworzyć idealne gry planszowe dla 7 latków, które już za moment wam zaprezentujemy❗️

 

 

Jedzie pociąg z daleka

➡️ Cudowna i niezwykle wciągająca strategiczna gra planszowa dla dzieci, przy której cała rodzina spędzi razem wiele długich godzin.

Ciekawa Gra dla 7 latków - Jedzie Pociąg z Daleka

✅ Celem gry jest zbudowanie sieci połączeń kolejowych, po których będą mogły poruszać się lokomotywy graczy.
Naprawdę emocjonująca rozgrywka trzyma w napięciu oraz wymaga koncentracji i analitycznego myślenia, bowiem nieustannie należy śledzić i analizować posunięcia innych graczy, aby wykorzystać je i zwyciężyć.

☝️ Wygrywa ten, kto jako pierwszy pojawi się w określonym miejscu na planszy❗️

 

 

Jenga

➡️ Jenga ta klasyczna i kultowa gra, która od wielu lat zachwyca kolejne pokolenia.

Jenga - Stara, Wciąż Ciekawa i Rozwijająca Gra

✅ Na czym polega gra w Jengę ❓ Przed rozpoczęciem rozgrywki, należy ustawić wieżę z klocków.
Następnie gracze wyciągają kolejno po jednym jej elemencie. Istnieją także wersje Jengi, w których to specjalna kostka określa, jakiego koloru klocek musimy wyjąć z całej układanki.

☝️ Przegrywa oczywiście ten gracz, po którego ruchu wieża runie❗️

 

 

Mrówki

➡️ Kolejna świetna gra planszowa dla dzieci, w której tym razem liczy się refleks i spostrzegawczość.

Relaksująca i Rozwiająca Gra - Mrówki

✅ Na czym polega ❓ Jej zasady są bardzo proste. Zadaniem graczy jest odnalezienie w mrowisku mrówki oznaczoną odpowiednią cyferką.
Trzeba być jednak bardzo szybkim, bowiem kto pierwszy ten lepszy❗️

☝️ Wygrywa ten, komu uda się znaleźć najwięcej mrówek.

 

 

GRY PLANSZOWE DLA 8 LATKA

⭐ Czas na kolejne zestawienie najlepszych gier planszowych dla dzieci.
Tym razem przedstawimy wam te gry planszowe przeznaczone dla 8 latków, które wydają się najciekawszymi i najbardziej wartymi uwagi pozycjami z całej naprawdę ogromnej i różnorodnej oferty.

 

 

Ubongo Lines

➡️ Logiczna gra planszowa dla dzieci w stylu kultowego i klasycznego Tetrisa❗️

Logiczna Gra Planszowa Dla 8 latków - Ubongo Lines

✅ Zadaniem graczy jest ułożenie klocków w taki sposób, jaki przedstawiony został na wylosowanej karcie. Gra posiada kilka różnych poziomów trudności, a wszystko odbywa się na czas mierzony za pomocą specjalnej dołączonej do całego zestawu klepsydry!
Gra ta wymaga od graczy logicznego myślenia, a także pozwala rozwijać ich kreatywność i logiczne myślenie.

☝️ To znakomita zabawa dla całej rodziny, będąca idealną okazją do treningu umysłu❗️

 

 

Hexx

➡️ Ta bardzo fajna gra logiczna ma w sobie mnóstwo elementów typowych dla klasycznej gry zręcznościowej.

Gra na Wzór Klasycznej Gry Zręcznościowej - HEXX

Rozgrywka oparta jest na grze w domino.
Polega na tym, że każdy z graczy otrzymuje po 15 kafelków, następnie wykłada swoje sześciokątne karty, dopasowując kolorami do kart leżących już na stole.

☝️ Wygra ten gracz, który wyłoży wszystkie swoje karty jako pierwszy.

 

 

Trexo

➡️ Trexo to przykład gry planszowej, która oparta jest na zasadach kultowej gry w kółko i krzyżyk, ale dodaje do niej rozmaite utrudnienia.

Gra jak Kółko i Krzyżyk - Trexo

✅ Dzięki temu możemy naprawdę miło i kreatywnie spędzać czas, grając w tę dwuosobową grę logiczną, która wymaga myślenia, bardzo wciąga i ma naprawdę proste zasady.

 

 

GRY PLANSZOWE DLA 9 LATKA

🧒 Kolejna kategoria wiekowa i kolejna lista najlepszych i najciekawszych gier planszowych dla dzieci.
Tym razem „na warsztat” bierzemy najbardziej warte uwagi gry planszowe dla 9 latków ❗️

 

 

Alicja w Krainie Słów

➡️ Alicja w krainie słów to znakomita rodzinna towarzyska gra planszowa, w której liczy się refleks, koncentracja, zasób słownictwa oraz umiejętność skojarzeń. 

Gra Towarzyska dla 9 latków - Alicja w Krainie Snów

Podczas rozgrywki dzieci mogą trenować swoje słownictwo, a także poznawać nowe.
Każdy z graczy po kolei wypowiada słowa związane z wcześniej wylosowanym tematem. Istotnym elementem gry jest jednak pewne utrudnienie. Mianowicie, nie można używać danych liter.

☝️ Zakazane litery, podobnie jak temat rundy, losuje się na początku każdej rundy.

 

 

Kaleidos

➡️ Kaleidos to niesamowicie wciągająca słowna gra skojarzeniowa, która doskonale sprawdzi się w roli umilającej i urozmaicającej czas gry planszowej dla dzieci.

Gra na Skojarzenia - Kaleidos

✅ Głównym celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów, poprzez odnajdywanie na rysunku przedmiotów, których nazwa rozpoczyna się na wylosowaną wcześniej literę.
Dodatkowym utrudnieniem jest klepsydra, która odmierza czas, w którym należy wykonać zadanie.

 

 

GRY PLANSZOWE DLA 10 LATKA

👧 Dzieci, które ukończyły 10 rok życia, z całą pewnością są w 100% gotowe i głodne nowych wyzwań i wrażeń, jakie stawiają przed nimi m.in. właśnie gry planszowe.
Zobaczcie najlepsze i najciekawsze gry planszowe dla 10 latków ❗️

 

 

Łap za słówka

➡️ Łap za słówka to wesoła towarzyska gra planszowa dla dzieci, w której gracze wymyślają słowa na czas.

Gra Towarzyska dla 10 latków - ŁAP ZA SŁÓWKA

✅ Uczestnicy zdobywają jednak punkty tylko za unikalne wyrazy, których przeciwnicy wcześniej nie zapisali.
To świetny sposób i doskonała okazja na trening sprytu, refleksu oraz rozwijanie kreatywności.

☝️ Proste i jasne zasady są gwarancją dobrze spędzonego czasu okraszonego mnóstwem śmiechu❗️

 

 

7 cudów świata

➡️ Ta strategiczna gra planszowa dla dzieci to fantastyczna pozycja dla każdego miłośnika gier planszowo-karcianych.

Ciekawa Gra dla Dzieci - 7 CUDÓW ŚWIATA

✅ Zadaniem każdego gracza jest zostać przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast antycznego świata i wybudowanie go. W tym celu muszą oni zbierać surowce, nawiązywać kontakty handlowe, wznosić budowle oraz tworzyć armie. 
Gracze nie niszczą jednak nawzajem swoich osiągnięć i nie przeszkadzają w rozwoju swoich cywilizacji.

☝️ W tej grze nie ma przegranych, ani wygranych. Liczy się tylko i wyłącznie dobra zabawa❗️

 

 

GRY PLANSZOWE DLA 11 LATKA

⭐ Ostatnią kategorią wiekową, jeśli chodzi o najlepsze gry planszowe dla dzieci, o których postanowiliśmy napisać w dzisiejszym artykule, będzie lista gier planszowych idealnych dla 11 latków❗️
⭐ Sprawdźcie ją i przekonajcie się sami czy przedstawione przez nas pozycje rzeczywiście mogłyby zainteresować i wciągnąć w wir zabawy wasze pociechy w tym samym lub podobnym wieku.

 

 

Słowo daję

➡️ Pierwszym, z proponowanych przez nas tytułów, będzie gra planszowa pod tytułem „Słowo daję”, czyli fantastyczna planszówka, którą doceni absolutnie każdy – zarówno dorosły, jak i 11-letnie czy też nieco starsze dziecko.

Ciekawa Gra dla 11 latków - Słowo Daje

Gra zawiera dwa warianty rozgrywki. Można grać w nią w grupie czterech graczy podzielonych na dwie pary, gdzie jedna z osób losuje kartę i próbuje naprowadzić swojego partnera na hasło, znajdujące się na niej. Drugi wariant gry przygotowano dla trzech graczy.
Wtedy całość przybiera formę teleturnieju, gdzie każdy gracz z osobna co rundę przejmuje rolę prowadzącego, losując hasła dla pozostałych uczestników.

☝️ To kapitalna gra planszowa pobudzająca kreatywność i wyobraźnię zarówno dzieci, jak i dorosłych. A jak mówiąc już o grach dla dorosłych, to zapraszamy do artukułu poświęconemu temu tematowi.

 

 

Party Time – Wielki Zakład

➡️ Ostatnią grą planszową, którą postanowiliśmy zaprezentować wam w dzisiejszym artykule, jest świetna towarzyska gra planszowa idealna dla każdego – zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Gra Planszowa Dla Dzieci i Dorosłoych - Party Time - Wielki Zakład

Gra planszowa Party Time - Wielki Zakład polega na tytułowym zakładaniu się z drużyną przeciwną o to, że nie dadzą rady wykonać poszczególnych zadań, które dla nich wybierzecie.
Gra składa się z wielu rozmaitych wyzwań różnorodnych kategorii.

Zadania słowne sprawdzają oraz rozwijają zasób słów, oraz pamięć graczy. Zadania twórcze pozwolą pochwalić się artystyczną duszą, a dzięki zadaniom ruchowym uczestnicy będą mogli nieco rozruszać swoje ciała i umysły.
W tej grze wszyscy uczestnicy będą zarówno triumfować, jak i ponosić porażki.

☝️ Jedno jest jednak pewne i najważniejsze – ta gra to gwarancja naprawdę udanej zabawy pełnej wrażeń, śmiechu i emocji ❗️

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Dlaczego warto grać w gry planszowe?

Gry planszowe to nie tylko gwarancja dobrej zabawy i przyjemnego spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych. To również idealna okazja do rozwoju zarówno swojego umysłu, jak i ciała. Gry planszowe przynoszą naprawdę wiele rozmaitych korzyści dla każdego człowieka – niezależnie od płci czy wieku.

Jaka gra dla 3 latka?

Wśród naprawdę ogromnej i różnorodnej oferty rozmaitych gier planszowych dla 3 latków najbardziej warte uwagi są zdecydowanie „Trzy małe świnki”, „Loteryjki” i „Potwory do szafy”.

Jaka gra dla 8 latka?

Najlepsze gry planszowe dla 8 latków spośród wielu naprawdę kreatywnych i inspirujących pozycji to m.in. „Ubongo Lines”, „Dixit”, „Scrabble” oraz „Ryzyk Fizyk” czy „Trexo”.